Autor Zpráva
Ra-Dek
Profil *
Dobrý den mám dotaz...

Asi je to zase hloué, ten minulý jsem vyřešil, tenhle asi ne ale pomohlo by to tak si to ověřuji...

Mám iframe, v kterém se mi chystá zobrazit stranka.htm . Jde protože ta stránka má nějakou hlavičku a takový ty věci který tam nepotřebuji, jde nějak odsadit? Třeba hlavička dané stránky má 200px <iframe style="scroll-down: 200px;"> to jsem ted vymyslel neexistuje to :).
Bubák
Profil
www.jakpsatweb.cz/zalozky.html
Ra-Dek
Profil *
Ježiši, sry to důležité jsem zapomněl --> ta stránka nejde upravovat mnou :)
Ra-Dek
Profil *
(podruhé)

To důležité jsem zapomněl --> ta stránka nejde urpavovat mnou :)
Bubák
Profil
Na stránce není vhodné ID?
Příklad: <div id="text">

http://www.jakpsatweb.cz/#text
Joker
Profil
Mělo by to jít Javascriptem:

ten-iframe.scrollTop = 200;

by mohlo fungovat
Ra-Dek
Profil *
Joker: jak to mám aplikovat?

Bubák: Většinou to je pomocí tabulek... ale děkuji i tak
Ra-Dek
Profil *
To snad ne? Znovu můj dotaz ostane nezodpovězen?
tiso
Profil
Ra-Dek - stáva sa, to bude tým že Ti napríklad ja nerozumiem... Čo to vlasne chceš?
Ra-Dek
Profil *
OK...

Mám na stránce IFRAME. Dále mám formulář, po odeslání formuláře se chtěný výsledek zobrazí v tom IFRAME. Problém je, že to co se chce zobrazit je níž, a musí se scrollovat pro ten výsledek. Takže chci vědět jestli jde, ten IFRAME už předem nascrollovat do chtěné pozice --> nechci vidět hlavičku, má třeba 200px výsledek je ještě 10px pod ní ... tak jestli jde ten IFRAME odscrollovat 210px dolů

KAPIŠTO? :D
Ra-Dek
Profil *
iframe.scrollTop nefunguje... jde jen na A, ADDRESS, APPLET, B, BDO, BIG, BLOCKQUOTE, BODY, BUTTON, CAPTION, CENTER, CITE, CODE, COL, COLGROUP, CUSTOM, DD, DFN, DIR, DIV, DL, DT, EM, EMBED, FIELDSET, FORM, HEAD, hn, HTML, I, IMG, INPUT type=button, INPUT type=checkbox, INPUT type=file, INPUT type=image, INPUT type=password, INPUT type=radio, INPUT type=reset, INPUT type=submit, INPUT type=text, ISINDEX, KBD, LABEL, LEGEND, LI, LISTING, MARQUEE, MENU, META, NOBR, OBJECT, OL, OPTION, P, PLAINTEXT, PRE, S, SAMP, SCRIPT, SELECT, SMALL, SPAN, STRIKE, STRONG, SUB, SUP, TABLE, TBODY, TD, TEXTAREA, TFOOT, TH, THEAD, TR, TT, U, UL, VAR, XMP

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0