Autor Zpráva
Rebas
Profil *
Našla by se nějaká dobrá duše, která by mi pomohla vyřešit můj problém (i třeba za nějakou malou úplatu).
Mé ICQ je 178-856-806. Předem díky za pomoc

Nejsem programátor a fakt netuším, jak dopsat zbývající kód v css souboru.

Jde mi o to, že v jednich stránkách mám strom, který se obarvuje dle prošlé struktury maximálně do třetí úrovně. Já bych však potřeboval, aby se cesta obarvovala až do šesté úrovně.

Níže uvedený kód jsem v css našel a potřeboval bych jej doplnit tak, aby jednotlivé úrovně cesty měly jinou barvu.


/* 1. uroven seznamu */
ul.main-menu li.open div, ul.main-menu li div {padding: 8px 8px 8px 28px;
border-top: 1px solid white; border-bottom: 1px solid #CEE1F3;
background-color: #E2ECF9; background-repeat: no-repeat; background-position: 12px;}
ul.main-menu li div {background-image: url('img/sipecka_cervena.gif');}
ul.main-menu li.open div, ul.main-menu li.open-prazdny div {border-bottom: 1px solid #D20000; border-top: 1px solid white;
background-color: #D20000;}
ul.main-menu li.open-prazdny div {background-image: url('img/sipecka_bila.gif');}
ul.main-menu li.open div {background-image: url('img/sipecka_bila_dolu.gif');}
ul.main-menu li.open div a, ul.main-menu li.open-prazdny div a {color: white; font-weight: normal;}
ul.main-menu li div a {color: #004D8A; font-weight: normal;}
ul.main-menu li.open div a:hover, ul.main-menu li.open-prazdny div a:hover {color: #E2ECF9}
ul.main-menu li div a:hover {color: #D20000}

/* 2. uroven seznamu */
ul.main-menu li.open ul li div, ul.main-menu li.open ul li.open div
{padding: 8px 8px 8px 40px; background-repeat: no-repeat; background-position: 25px;}
ul.main-menu li.open ul li div {background-image: url('img/sipecka_bila.gif'); background-color: #CBE2F3;
border-bottom: 1px solid #BCD6ED; border-top: 1px solid #E5F1F9; }
ul.main-menu li.open ul li.open div, ul.main-menu li.open ul li.open-prazdny div {background-color: #3572A2;
border-bottom: 1px solid #85BAE2; border-top: 1px solid white;}
ul.main-menu li.open ul li.open-prazdny div {background-image: url('img/sipecka_bila.gif'); }
ul.main-menu li.open ul li.open div {background-image: url('img/sipecka_bila_dolu.gif'); }
ul.main-menu li.open ul li a, ul.main-menu li.open ul li.open a {color: black; font-weight: normal;}
ul.main-menu li.open ul li a:hover {color: white}

/* 3. uroven seznamu */
ul.main-menu li.open ul li.open ul li div, ul.main-menu li.open ul li.open ul li.open-prazdny div {padding: 8px 8px 8px 60px;
border-top: 1px solid #E5F1F9; background: url('img/sipecka_bila_tenka.gif') no-repeat 45px;}
ul.main-menu li.open ul li.open ul li div {background-color: #B9D5E8; border-bottom: 1px solid #A5C8E1}
ul.main-menu li.open ul li.open ul li.open-prazdny div {background-color: #6D9CC2; border-bottom: 1px solid #9EB6C6}
ul.main-menu li.open ul li.open ul li div a {color: black; font-weight: normal;}
ul.main-menu li.open ul li.open ul li div a:hover {color: white}
Str4wberry
Profil
Rebas
Je to dost nepřehledné, ale zkoušel bych duplikovat ul li.open

ul.main-menu li.open ul li.open * ul li div, ul.main-menu li.open ul li.open ul li.open-prazdny div {}
ul.main-menu li.open ul li.open * ul li div {}
ul.main-menu li.open ul li.open * ul li.open-prazdny div {}
ul.main-menu li.open ul li.open * ul li div a {}
ul.main-menu li.open ul li.open * ul li div a:hover {}
Joker
Profil
Mělo by stačit vzít třetí úroveň seznamu a postupně přidávat "li.open ul" do každého zápisu a změnit hodnoty, které jsem vyznačil tučně:
4. úroveň
ul.main-menu li.open ul li.open ul li.open ul li div, ul.main-menu li.open ul li.open ul li.open ul li.open-prazdny div {padding: 8px 8px 8px 60px;
border-top: 1px solid #E5F1F9; background: url('img/sipecka_bila_tenka.gif') no-repeat 45px;}
ul.main-menu li.open ul li.open ul li.open ul li div {background-color: #B9D5E8; border-bottom: 1px solid #A5C8E1}
ul.main-menu li.open ul li.open ul li.open ul li.open-prazdny div {background-color: #6D9CC2; border-bottom: 1px solid #9EB6C6}
ul.main-menu li.open ul li.open ul li.open ul li div a {color: black; font-weight: normal;}
ul.main-menu li.open ul li.open ul li.open ul li div a:hover {color: white}

Další úroveň by měla zas o jedno "li.open ul" navíc v těch zápisech a zase jiné ty hodnoty.
Bohužel těžko vyvěštím, jak mají ty hodnoty být nastavené (na jaké barvy či obrázky)
Rebas
Profil *
Joker:

Díky moc za pomoc!!! Bylo to trošku těžší, ale zvládnul jsem to. Nakonec jsem musel rozkopírovávat první úroveň poslení LI v řádku (někdy na dvouch místech) se opravdu vkládalo to co jsi psal (li.open ul) a pak jeste v jedne xsl stránce upravit úrovně, které si berou ten css styl.

Výsledek je tady: http://autodrahy.e-obchod.com (strom produktů)

Nejsem grafik, takže jsem provizorně použil podobné odstíny barev jako jsou v shopu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0