Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj potřebuji na webu přehrávat video. Nahraji video na web a potřebuji aby si uživatel mohl video přehrát. Jak to nejlépe udělat aby to mělo co největší podporu v prohlížečích a formátech . Předem díky moc za rady. Podpora php je.

Doplnění mělo by to vypadat něco ve stylu You tube. Tedy aby se uživateli zobrrazil náhled videa a po kliknutí se mu spustilo v prohlížeči.
Str4wberry
Profil
Ice
Vložit na video normální odkaz — <a href='video.wmv'>Přehrát video</a>.
Deter
Profil *
To neřeší ten náhled.

já používám pro přehrávání multimédií následující script:

<object id="MediaPlayer" standby="Loading.. Please Wait." height="45CLASSID=&quot;CLSID:22D6F312-B0F6-11D0-94AB-0080C74C7E95&quo t;" width="284"><param name="AutoStart" value="true">
<embed type="application/x-mplayer2" src="CESTA K VIDEO SOUBORU" name="MediaPlayer" height="VÝŠKA OKNA" width="ŠÍŘKA OKNA"></object>


používám to pro přehrávání MP3. Na stránce se zobrazí okno windows media player s ovládacím panelem. Pro video by to mělo fungovat stejně. vyzkoušej..
tadik.wgz.cz
Profil *
Prosimte, kam mam vlozit tento script? Do normalni clanku, nebo odkazu?
barbinka
Profil
do zdroje!!
TSD
Profil
barbinka mě donutila zamyslet se.
Protom
Profil *
Pokud chceš, aby vypadalo video jako na You-tube, můžeš video uložit přímo na You-Tube, zde se ti po otevření videa po straně ukáže v řádce Script, který zkopíruješ do zdrojového kódu. Výsledek bude vypadat jako na You-tube přímo na tvém webu, a ještě navíc ušetříš místo na webu :-)
jakubroz
Profil
no to s tim media playerem bych nedělal. Pokud někdo má jiný OS než Windows(třeba já), tak bude mít velké problémy s přehráním.
Cokies
Profil
Zdravím mám problém na stránkách mám flash videa které by jsem rád přehrál v nějakém přehrávači... Problém je v tom, že toto video mi tak 14 dní z5 normálně ve všech známých prohlížečích jelo a teď se přehrává čistě jenom zvuk a obrazovka je jenom černá. Jde o stránky

GDA.Ostrava.xf.cz

zkoušel jsem co se dá, dokonce jsem uvažoval o novém přehrávači ale vlastní si neudělám a než bych našel nějaký funkční a přetvořil ho k obrazu svému tak by to trvalo... předem dík
Viktor Hanáček
Profil
Podle toho co jsi napsal to vypadá na špatné či chybějící kodeky. Zkus pohledat na slunečnici CCCP
Viktor Hanáček
Profil
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/ostatni/combined-community-cod ec-pack/download/?g[hledano]=cccp&g[oz]=28.6&g[up]=2008
Viktor Hanáček
Profil
Tak jsem to pochopil trochu jinak :)
FX_info_MAN
Profil *
Deter
#3 · Zasláno: 21.9.2007 14:31:41
Citovat

ty vobec nie si zly, je to dobre po dlhom case som sa posunul akurat ze ten samotny prehravac sa neda zmensovat ak zmenim sirku vysku tak ho jednoducho oreze :-((
FX_info_MAN
Profil *
FX_info_MAN@azet.sk, diki
FX_info_MAN
Profil *
Deter
vsetko je pekne aj to ide aj mediaplayer sa da formovat presne do rozmerov pozadovanych takze oprava, ale to vlozene video niejde menit rozmer a prekriva player a ma stale rovnaku velkost :-((((
stinker
Profil *
Podíve se na http://www.longtailvideo.com/players/.

Jsou tam ke stažení přehrávače pro flv a wmv videa. K přehrání flv vide pak stačí mít pouze nainstalovaný flash player v prohlížeči, což má většina uživatelů.

Flash aplikace je pro nekomerční využití zdarma. Free konvertor do formátu flv jsem taky někde viděl...zkus google.

Na http://www.longtailvideo.com/support/jw-player-setup-wizard je i průvodce vložením do stránky.
Wojtas
Profil
Jak mam u ty rady u Detera udelat aby se to neprehravalo automaticky?
zmizikk
Profil *
Místo <param name="AutoStart" value="true"> vlož <param name="AutoStart" value="false"> a nebude se to automaticky přehrávat.
Hive
Profil *
Moderátor Mistr: Tvůj dotaz, Hive, byl přesunut do speciálního tématu. Máš-li dotaz, taž se, ale pro své dotazy zakládej nová témata; nepřidávej je již k tématům stávajícím. Minimálně tím zvýšíš své šance, že někdo na Tvůj dotaz zareaguje. A to je argument, myslím, více než dostatečný. Díky.
blizz_boz
Profil
Ice
ja by som na tvojom mieste tie videá neukladal priamo na svoj web lebo si spravíš velký traffic ale na nejakú službu typu Youtube, Vimeo alebo Metacafe videá si môžeš prehrať priamo na svojom webe.
Longr
Profil *
Místo <param name="AutoStart" value="true"> vlož <param name="AutoStart" value="false"> a nebude se to automaticky přehrávat.


skoušel jsem to ale pořád se to samo spouští
Omen
Profil *
co když mi nefunguje to video podle Detera, sice se tam zobrazí ten přehrávač, ale žádné video se nespustí a ani nejde spustit.
Omen
Profil *
vím že to není k tématu, ale můžete mi napsat jak udělat pozadí jako na téhle stránce http://www.edna.cz/transformers/ , víte pozadí a přes to ten zajímavý nadpis a to druhé pozadí přes to první. Když tak mi napište pod jakym tématem mi to napíšete.
FredoO
Profil *
no to s tim media playerem bych nedělal. Pokud někdo má jiný OS než Windows(třeba já), tak bude mít velké problémy s přehráním.
80% }min{ uživatelů používá Windows takže není co řešit
Marki
Profil *
Já mám podobný problém s videem:
Youtube nebo metacafe by mě vyhovovalo. Video má ale 300MB a 20min a míň z něj neudělám. Youtube má omezení na 2GB a délka max. 10minut - tak to nejde. Metacafe má 100MB, to také nejde. Tak kam jinam. Klidně bych to mohl dát na svůj hosting ale potřebuji aby tam bylo okno jako youtube a návštěvník aby si to mohl přehrát. Jenže 300MB než se mu načte to může trvat pěkně dlouho, máte nějaký nápad? Jde to nějak spouštět přes můj hosting, traffic mi nevadí.
Jimmy Hayek
Profil
Marki:
Nejlepší by bylo to udělat tak, že převedeš video do formátu .flv a přehraješ ho pomocí flashového přehrávače (stejně jako Youtube).
Jinak místo Youtube se dá taky využít Vimeo, které tuším neomezuje délku videa. Jen u free účtu můžeš nahrát týdně maximálně 500 MB.
MMarkus
Profil
jak tohle funguje, vůbec se v tom neorientuji a proč je lepší to převést do flv?
http://www.longtailvideo.com/players/jw-flv-player/
slovis
Profil
[#18] zmizikkzmizikk: dalval jsem false ale video se po aktualizac stejne prehrava

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0