Autor Zpráva
Pavel Vlček
Profil *
Dobrý den. Obracím se s vámi s problémem, který neumím vyřešit. Chcy, aby se v každou neděli odeslal mail s nějakým textem. Script pro mail už mám, ale neznám tu podmínku když je neděle odešli mail. Script, který začíná mail už mám. Díky.
Nox_lbc
Profil
CRON?
Pavel Vlček
Profil *
Prostě. Myslím, že to bude tak. If den v tydnu neděle mail("vlcekp1@seznam.cz", "heslo k administraci", "vase heslo k administraci je ada moje heslo.");
Ale možnáto bude jinak.
nightfish
Profil
Pavel Vlček
nastavit v cronu spouštění tohoto skriptu v neděli... případně si pak ještě v tom skriptu můžeš kontrolovat
if (Date("w") == 0) {
//odesli mail
// a pripadne pred jeho odeslanim jeste zkontroluj, zda-li jiz dneska nebyl odeslan... treba proti databazi
}
Mistr
Profil
Pavel Vlček
CRON
http://www.banan.cz/cz/show/94*cron/

Promiň, ale lepší odkaz jsem v rychlosti nenašel. :-(
Pavel Vlček
Profil *
Díky. Chtěl jsem si to nastavit v cronu na ic.cz, ale řeknu vám: Parádně neozvučené pr odečítač obrazovky. Vůbec se tam nedá orientovat. A já vlastně vůbec na obrazovku nevidím. Takže si asi napíši nějaký java script, který umí datum a do php scriptu napíši if date=neděle a ten příkaz s mailem. Je to jen nápad, nevím, zda-li mi to pojede.
Hugo
Profil
Pavel Vlček


Proč do toho taháš javascript? Pokud nechceš (nemůžeš) použít crona, tak to prostě udělej jen pomocí php.
nightfish
Profil
Parádně neozvučené pr odečítač obrazovky.
co že?

A já vlastně vůbec na obrazovku nevidím.
co že?

Takže si asi napíši nějaký java script, který umí datum a do php scriptu napíši if date=neděle a ten příkaz s mailem.
problém spočívá v tom, že ty ten skript potřebuješ spustit (alespoň jednou) v neděli - a to můžeš dělat buď ručně a nebo pomocí cronu... ručně je to na houby (nespouští se ve stejný čas, můžeš zapomenou apod.), takže zbývá jenom ten cron
Pavel Vlček
Profil *
No snad to nějak nastavím. Mně to nečte popisky, na kterém seznamu se nacházím. Čte mi to jen *.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0