Autor Zpráva
Medved
Profil *
Zdar,
potreboval bych kvuli lazeni kodu nainstalovat na pocitac trevba 4 verze exploreru.

- Napadlo me jednine nejak virtualne instalovat vice operacnich systemu, ale to mi prijde prilis monstrozni kvuli takove blbosti.
Str4wberry
Profil
Medved
Hledej slovo standalone.
centi
Profil
http://tredosoft.com/Multiple_IE
Joker
Profil
Medved
To se tu řeší každou chvíli, stačí hledat.
Medved
Profil *
Dikes ;) Vyreseno
Medved
Profil *
Takze to stejne skoncilo tim VPC, protoze pod Vistou nic nejede...
Joker
Profil
Medved
Takze to stejne skoncilo tim VPC, protoze pod Vistou nic nejede...
njn, být "early adopter" má své nevýhody ;-)
Miloš
Profil
Nainstaluj si Virtual PC 2007 – Microsoft na té stránce píše, že to chodí ai pod Vistama.
Ve virtuálním počítači si nainstaluj XP, 2000, ME nebo 98 a zmíněné explorery pod nima (viz výše).

(upported Operating Systems: Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86); Windows Server 2003, Standard x64 Edition; Windows Vista Business; Windows Vista Business 64-bit edition; Windows Vista Enterprise; Windows Vista Enterprise 64-bit edition; Windows Vista Ultimate; Windows Vista Ultimate 64-bit edition; Windows XP Professional Edition ; Windows XP Professional x64 Edition ; Windows XP Tablet PC Edition)
Medved
Profil *
No to uz jsem si davno precetl, ale je to teda vopruz :X

Ted tady bud konfigurovat pripojeni k siti, coz je dost netrivialni, vzhledem k tomu,ze se z nejakych duvodu nemuzu jen tak pripojit dvakrat jakoby pomoci dvou sitovek.
No a pak jeste konfigurovat celej localhost aby to jelo tak jak si predstavuju...

Tohle reseni jsem vedel uz nez jsem tady napsal, slo mi o to, jestli to jde jednoduseji :/
Medved
Profil *
No tak jeste jeden dotaz a mam to:
Existuje neco podobneho i pro dalsi prohlizece? Treba pro FF. Pamatuju si, ze nektere vlastnosti jsou ve 2ce trochu jinak, nez v 1ce, tak ze bych se tomu konecne zacal venovat taky pozornost :)

Dikes

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0