Autor Zpráva
brdic
Profil
Zdravím Vás všechny,

chtěl bych Vás požádat o pomoc. Mojí známé se na její stránkách chovné stanice zobrazijí pouze některé fotky. Můžete mi prosím poradit čím to je? Je to např. stránka http://www.goramonte.webz.cz/novinky/Vrh%20C/vrh_c_24.04.05.htm
a druhý problém je ten, že se nezobrazují ani některé soubory. Např. na této stránce http://www.goramonte.webz.cz/hlav.htm Je to soubor: pod tímto textem: Fenka z vrhu "B" celočerná Bellis navštěvuje cvičiště, kde jsme členové i my,
tak jsme udělali pár fotek podívejte se zde.

Prosím poraďte co s tím.
Díky za každou radu
Kráťa
Profil
Já se na to nekoukal, ale často to bývá v názvech souborů a v tom, jak jsou zapsány v kódu. Na WZ hrají roli velká a malá písmenka. Pokud máš v kódu <img src="obrazek.gif"> a ten soubor se jmenuje Obrazek.gif, tak se nezobrazí. Raději tedy zapisovat všechno malými písmenky nejlépe bez diakritiky a bez mezer.
brdic
Profil
No já nevím myslím, že to tak mám můžete se na to někdo podívat???????? Díky moc
Kráťa
Profil
Zdá se, že v kódu to tak je, ale jestli jsou ty soubory nahrané na serveru ZW, či jak se tam jmenují...
Třeba tebnto má malé "ců http://www.goramonte.webz.cz/soubory/stenatka_soubory/vrh_c/6%20tydnu/ 22_04_constance.jpg a v kódu je velké.
Sedím tu sám, nemůže se na to se mnou nikdo podívat. :-)
Kráťa
Profil
Canibal je také canibal http://www.goramonte.webz.cz/soubory/stenatka_soubory/vrh_c/6%20tydnu/ 24_04_canibal.jpg
brdic
Profil
No díky za Vaši snahu, ale potřeboval bych to vysvětlit trošku jako pro blbce :-) nechci Vás otravovat i příště a tak jestli to jde napište prosím kde je chyba a jak se jí vyvarovat.Děkuji
Petra
Profil
Například první hafík: v kódu je src="../../soubory/stenatka_soubory/vrh_c/6%20tydnu/22_04_Constance.jp g, ale fotka se jmenuje "22_04_constance.jpg". Tzn. v názvu obrázku je malé písmeno "c", kdežto v src je velké "C". A tyto dvě jména nejsou shodná, proto to ten obrázek nenajde. Podobně to bude asi i u dalších. Zkrázka všechny soubory i adresáře pojmenuj malými písmeny, bez diakritiky a bez mezer a stejným způsobem na ně odkazuj a je po problému.
brdic
Profil
Děkuji moc. A nevíš náhodou proč se mi nezobrazují ty soubory jak jsem psal v otázce?
centi
Profil
brdic
Ten istý problém ako s tými obrázkami. V linke máš odkaz na http://www.goramonte.webz.cz/novinky/Bellis_duben_2005.htm, ale v skutočnosti je na serveri súbor:
http://www.goramonte.webz.cz/novinky/bellis_duben_2005.htm. Teda odkazuješ na súbor s veľkým písmenom, ale na serveri je s malým.
brdic
Profil
díky moc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0