Autor Zpráva
Zeli
Profil
Zdar,
poradte mi pls., jak mam udelat, aby mi fungovalo zarovnani stranek na stred, cely web mam delany pomoci absolutniho css pozicovani, ted jsem to jen cele v tagu body soupl relativne na stred. Funguje to ve firefoxu, opere, ale ne v IE! Co s tim, kdyz chci zachovat to absolutni pozicovani?

Konkretne: .www.freeweby.iglu.cz

Dik
Martin Kuželka
Profil
Na takové rozvržení webu není vůbec potřeba absolutní pozicování. Tím si vše akorát děláš těžší...
Wan-To
Profil *
Absolutní pozicování tam opravdu důležité není, ale když ho tam už máš... Pokusím se ti poradit, jak to udělat.
U BODY nech text-align: center, to je správně. Celou stránku obal ještě jedním DIVem, který bude mít nastavené text-align: left a margin: auto a rozměry. Pak by to mělo fungovat i v IE.
Wan-To
Profil *
Tady je začátek správného zdrojáku:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<html><head>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=Windows-1250">
<meta name="description" content="Aktuální a podrobný přehled a srovnání českých i zahraničních freewebů. Nejlepší freehostingy stručně popisuju. Srovnání a přehled podle PHP, MySQL, e-mailové schránky, reklam. Celkem přes 70 freewebů." lang="cs">

<meta name="keywords" content="freehost,freeweb,freewebhosting,free web,freeweby,freehosting,free,hosting,www,zdarma,freeweb,freewebu,web, sweb,iglu,kgb,fbi,mujweb,webzdarma,zadarmo,přehled,prehled,freehostu,f reehostů,seznam,nejlepsi,php,zahraniční,zahranicni,MySQL,e-mail,prosto r,ceske,české,českých,freeweby,české,hodnocení,reklama,reklam,banner,h ost,hosting,freewebů,PHP,ASP,cron">


<title>FREEWEBY - přehled freewebů. (freeweb, freewebhosting, freehosting, webhosting zdarma)</title>

<link rel="stylesheet" href="freeweby.css">
</head>

<BODY topmargin=5>

<div style="position: relative; text-align: left; margin: auto;">

<!-- ... -->
Zeli
Profil
Díky, zkusím to!
Fox
Profil
Na něco bych se zeptal...
Jáký přínos pro čtenáře má stránka stažená do takovéto nudle??
Tomik
Profil
To Fox: Je celkem normální, že pokud není design elastický, tak je dělaný tak aby se vešel do okna i uživatelům s rozlišením 800x600.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0