Autor Zpráva
Pcman555
Profil *
Mám problém. Potřebuju odeslat POST data (jako z formuláře, ale bez jeho použití) jen pomocí PHP. Jde o to, že potřebuju odeslat tento formulář: ******************, s cookies je to ošetřeno, díky určité bezpečnostní chybě je není nutné přijmout ani odeslat. To je teď vedlejší. Problém je, že PHP skript, na který je formulář namířen, přijímá pouze POST data ($POST_ - znáte to...). Potřebuju to ale bez použití prohlížeče (přes automatický program Cron), takže odpadá automatické posílání formulářu JavaScriptem - a tady jsem se zasek.

Kompletní skript by měl vypadat takto: Program Cron (na www.ic.cz) automaticky spustí tentop skript. Skript nemá šanci pro jakýkoliv výstup do prohlížeče, je spouštěn virtuálně tím programem a ne automaticky mým PC. Výstup bude mít do souboru na serveru a funkcí mail na můj e-mail. Skript se přihlásí zasláním POST dat na určitou adresu (zkoušel jsem to parazitním formulářem a naštěstí to jde). Stránku po přihlášení si stáhne a vytáhne z ní určitá data. Tudíž nemůžu brát v úvahu funkci include(), protože ta by to hodila pro výstup do proíhlížeče. Musím to otevřít metodou fopen() (nebo tak něco, tohle by taky mělo jít). Následně program vyhodnotí podle mnou stanovených podmínek stažená data a pokud bude podmínka souhlasit (např. pokud na té stránce budu mít novou zprávu), uloží stav do souboru a zároveň mi ty data pošle jako e-mail (který si sám upraví).

Sice jsem začátečník v PHP, ale tohle všechno bych snad zvlád až na to s těmi POST daty. Nikde jsem nenašel, jak je odeslat bez použití formuláře... Poradí někdo? Prosím co nejdřív...
djlj
Profil
Použij CURL funkce. (Pokud jsou povoleny na ic.)
Pcman555
Profil *
jj, dík, našel jsem zajímavej skript: http://radekhulan.cz/item/uzitecne-funkce-pro-php-dil-5, ale IC mi píše:

Warning: curl_init() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 17

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 19

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 20

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 21

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 22

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 23

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 24

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 25

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 26

Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 28

Warning: curl_close() has been disabled for security reasons in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 30

Warning: main() [function.main.php]: URL file-access is disabled in the server configuration in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 33

Warning: main(http://pcman.xf.cz/blog/admin.php) [function.main.php]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 33

Warning: main() [function.include.php]: Failed opening 'http://pcman.xf.cz/blog/admin.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php/smarty/libs:/usr/share/php/iclib/:/usr /share/fpdf:/usr/share/php/:/usr/share/php/jpgraph/') in /home/free/kx.cz/o/o3/root/www/travhack.php on line 33

Odhaduju, že to asi nepodporuje, co? Dalo by se to ještě řešit nějak jinak??? Předem dík za odpověď...
temistokles
Profil
Ces sockety, ak nie sú blokované tiež.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0