Autor Zpráva
a
Profil *
Mam problem
Chtela bych dat na stranku hlasovani, ale nefunguje mi to...:( Prosim poradte!
Acci
Profil
Jaké hlasování? Na jaké stránce? Z tvého dotazu toho moc zjistit nejde
Šlaha
Profil
Asi anketu. www.blueboard.cz - registruj se a udělej si anketu. Tu pak vlož do stránek (kód ti to napíše).
a
Profil *
Ja to myslela jinak. Jako ze je treba fotka a pod tim moznost obodovat treba 1-10bodu a aktualizuje se
pocet bodu a tak:)
Tomik
Profil
Umíš něco v PHP, protože jinak to nepůjde?
a
Profil *
Neneco uz mam, ale neumim to zprovoznit.
Pokus-nefugujici:(
a
Profil *
Uz neco v PHP umim:) Clovek je chytrejsi a chytrejsi:)))
Tomik
Profil
To a: Problém je v tom, že tím formulářem odkazuješ na soubor indexfoto.php, který tam vůbec není (nebo je někde jinde to nevím). Takže tam zkus ten soubor nahrát znovu.
Martin Kuželka
Profil
Ale vždyť na swebu není PHP.
Tomik
Profil
To MK: No, jelikož nemám s swebem zkušenosti, tak mě tato maličkost unikla, takže se omlouvám za matení, ale ani podpora PHP by tomu nepomohla, protože tam ten php soubor není. :) Díky za opravení.
ala
Profil
A jak by mel ten soubor indexfoto.php vypadat???
Yuhů
Profil
spíš nám řekni, co má dělat.
ala
Profil
Vyhodnotit pocet hlasu, pocet bodu a pokud mozno prumer:)
Yuhů
Profil
a ta data chceš ukláda do databáze nebo do souboru?

Bude tam těch věcí na hodnocení víc? Budou se číslovat, nebo budou mít jména?
ala
Profil
Do souboru, hodnoti se jenom jedno a budou se cislovat
radek
Profil *
ahoj chtel bych vas poprosit nekoho jestli by jste mi neporadili s vytvorenim hodnoceni pro obrazky, chtel bych neco jednoducheho jen v jednom radku pod kazdym obrazkem znamky 1 az 5 nebo hvezdicky to je jedno, a neaky prumerny vysledek, chtel sem to vyresit anketou ale zjistil jsem ze je to utopie :-) skousel jsem hledat uz nejake hotovy zdroj ale bez uspechu, stranky mam na webzdarma takze php mi funguje (už tam mam navstevni knihu ale ta se nainstalovala sama) kdyz by ste byli nekdo ochotni pomoct byl bych moc rád diky
radek
Profil *
muj mail shrek.r@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0