Autor Zpráva
janavk
Profil
Ráda bych použila nějaké hotové diskuzní fórum, a našla jsem odkaz na minibb. Nevím ale, jak to rozchodit - nahrála jsem to na ftp a nevím jak dál.
Taps
Profil
janavk
Na tvém hostingu musí být podpora php a mysql. Po nahrátí souborů na web zkus najít soubor install.php nebo setup. Já však miniBB nedoporučuji, není moc šikovné. Zkus třeba http://www.phpbb.cz/ nebo http://punbb.er.cz/
janavk
Profil
Php a mysql mam. Mohl bys mi trošku osvětlit, proč není miniBB moc šikovné a v čem jsou ty druhé dvě lepší?
janavk
Profil
No, v každém případě mají podporu v češtině, což je bezva. A jestli znáš obě, cos doporučil, které je lepší?
Taps
Profil
janavk
Pokud chceš v minibb stanovit moderátora fóra, tak musíš zasahovat přímo do php kodu, což je podle mě hodně nešikovné. Já používám na webu punbb a jsem zatím spokojený co se týče, phpbb, tak s tím zkušenosti nemám. Akorát vím, že je to hodně rožšířené a hodně používané forum, které mám spoustu nastavení.
janavk
Profil
Taps Už zkouším punbb, celkem se to tváří dost slibně. Díky.
Yuhů
Profil
na miniBB je problém ten, že není moc mini. Vyznat se v kódu je prakticky nemožné, programátoři jsou prasata. Takže se buďto musíš smířit se všemi chybami, které to má, nebo na úpravách nechat mládí. Druhá verze je ještě horší než první.
karelm
Profil
Prosím, poradili byste mi jak upgradovat miniBB na novější verzi ? Mám 2.0.2 a je více než rok stará a navíc mi nejde přihlásit nové uživatele. Registrace proběhne o.k., ale přihlásit se nelze - vždycky mě to hodí na úvodní stránku fóra (když se přihlásím jako administrátor, tak tam ty registrace vidím, ale přihlásit se na ně nelze, pouze jako admin).
Kdyby někdo věděl radu, budu rád, díky.
Adresa fóra
karelm
Profil
K příspěvku výše : zjistil jsem, že pokud se při registraci zadá vše malými písmeny, přihlášení potom proběhne ok. Pokud zadám ale jméno s velkým písmenem, tak registrace do fóra proběhne, ale už se nepřihlásím.
Nevěděl by někdo radu, kde to napravit ? Moc děkuju.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0