Autor Zpráva
prodejny
Profil *
Ahoj. Rád bych se zeptal jak zvýšit zájem návštěvníků o registrace na před nedávnem spuštěném katalogu e-shopů s adresou: http://www.prodejny.net . Jedná se o jednoduchý, avšak účelný katalog, který nabízí možnost registrace internetových e-shopů, ale také "kamenných obchodů" a prodejen. Registrace je zpoplatněna na dobu 3 měsíců částkou 100,-Kč, což si myslím je velmi příznivá, nízká a téměř směšná cena. V Seznamu jsou stránky na 6. místě na slovo prodejny a v Googlu rovněž na 6. pozici. Vím, že konkurence z řad katalogů e-shopů je obrovská, ale i přesto žádám o radu co zlepšit, aby byl zájem o registrace vyšší. Stále jsou k dispozici ty nejlepší pozice a zájem je jen daleko za očekáváním. Prostředky na samotnou propagaci a reklamu katalogu, jsou zatím spíše minimální. Díky za každou konstruktivní radu. Psát můžete případně také na e-mail: pridej@prodejny.net
Manq
Profil
prodejny
Jen drobnost. Nemá být e-mail prodej(at-@)prodejny.net?
Aha, ono je to přidej. Promiň, moje chyba.
prodejny
Profil *
Manq Ne ne, e-mail je v pořádku.
MichalekII
Profil
No ono je to asi tím, že obchodníci asi nevidí nic co by za tu stokorunu získali ... jaký z toho budou mít prospěch? kolik získají za tu stovku nových zákazníků a kolik objednávek .....
unipow
Profil
prodejny
Nevím, jestli jsem odborník, spíš ne, ale z mého pohledu uživatele, co bych tam u tebe hledal, i kdybych se na tu stránku nějakým zázrakem dostal? Nedáváš mi možnost vyhledat, to co hledám, na jedné stránce vidím jeans, babyportal, elektro, ale já nechci nakupovat vše, jsem průměrný uživatel, který ví co hledá, ale neví, jak to najít, čím pomůžeš??
A stejný pohled bude mít i majitel eshopu, protože pokud někdo dělá eshop, tak určitě u něj přemýšlí jako uživatel. Tvá stránka pro mě je nepochopitelná, nevím, jak bych tam hledal svou pračku, nebo mobilní telefon, a vůbec nechápu, co se stane, kdyby těch eshopů bylo víc.
Navrhoval bych registraci zdarma, rozdělit do kategorií a dodělat vyhledávání. Mě jako uživatele zajímá cena, takže se umět orientovat podle ceny. Takových projektů je hromada, zbozi.cz, seznamzbozi.cz, froogle.com, nakupte.cz, srovnanicen.cz....atd., měl by jsi být něčím zajímavější.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0