Autor Zpráva
Nikl
Profil *
Na svých PHP stránkách používám javaskript, který mi při každém otevření stránky náhodně vyplivne několik textových odkazů. Ve zdrojáku ovšem zůstává:
… <div><script src="skript.js"></script></div> …

Jak by se dalo udělat, aby mi PHP tento výsledek přímo vepsalo do konečného kódu – tak aby uživatelé a roboti neviděli že je to práce JS.

P.S. Rada typu, přepiš celý ten javaskript rovnou do PHP, neobstojí! Začínám a v PHP se dost topím… : (
Díky předem všem za reakce!
Bubák
Profil
Pokud nepoužiješ rady, které předem odmítáš, tak to nelze.
djlj
Profil
Nijak. Uživatelé to nevidí, protože normální uživatel do zdrojáku nekouká a často ani neví, že něco takového existuje. A roboti to tady nevidí, javascripty jsou jim šumafuk.
Nikl
Profil *
A kde se "nacházejí" ty data které vyplivne Javaskript?
Ve zdrojáku nejsou, prohlížej je přesto chápe a ukazuje....
Ten princip prostě nechápu a nikde na webu jsem o tom nenašel srozumitelný článek, pro uplnou lamu.

Rád bych ten princip JS pochopil...
djlj
Profil
A kde se "nacházejí" ty data které vyplivne Javaskript?
V souboru skript.js.
Nikl
Profil *
Nijak. Uživatelé to nevidí, protože normální uživatel do zdrojáku nekouká a často ani neví, že něco takového existuje.
Jestli že to nelze! Pak mi není jasné jak jsou řešeny např. poutací boxy na této stránce: http://www.hitradiocrazy.cz/ (NovinkyCZ ihnedCZ ReflexCZ …). Když pro šíření jejich zpráviček běžně dostáváte od nich pouze odkaz na jejich interní javaskript nebo iframe…

V tomto zdrojáku to ale nepoznáte! A to bych též potřeboval pro svůj javaskript.
tiso
Profil
Nikl - žeby nejaký RSS kanál na ktorý ukazuje link v tom javascripte?
Nikl
Profil *
A proč tedy v tom konkrétním zdrojáku nejsou zobrazeny ty tagy <script></script>
Tomu nerozumím...
tiso
Profil
Nikl - no preto že máš asi viacero ciest ako sa dostať k tým dátam - buď JS, alebo nejaký RSS kanál, ktorý priamo spracuješ v PHP a vložíš do stránky...
A takto hypoteticky sa tu môžeme baviť aj týždeň...
Nikl
Profil *
Ok, jdu si zagooglit - naštuduju ještě tu implementaci RSS...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0