Autor Zpráva
Stewe
Profil *
Ahoj,
Hledám nějakej hodně dobrej chat kterej pouziva DB. musi umet registraci administraci a ruzne mistnosti! nejlepe v PHP ale muze byt i javascript a nebo cokoliv co spolkne IE i FF potrebuju hlavne aby byl 100% funkcni!
Str4wberry
Profil
Stewe
Tak si něco vyber.
peta
Profil
Stewe
ja bych zacal na:
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#mssub16
- ajaxian
tez muzes pouzit
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub13
- minichat (coz je bez registrace, ale ma to 5k)

pripadne bych volil google.com
php chat ajax download
Stewe
Profil *
hmm pekny no ale zadnej chat s registraci mi nece jet :( nvm proc jsem na IC .. poradte nekdo kdo vi co funguje
Hierophant
Profil
Máš dobře nastavené připojení k datábazi a CHMOD 777, jeli potřeba?
peta
Profil
Stewe
zacneme necim jednoduchym, treba ten muj 5k minichat bez registrace. Jakym zpusobem jej instalujes?
- je treba si zjistit prihlasovaci udaje pro sql, pripadne na ic mozna i aktivovat, ze chces sql pouzivat
- je treba, protoze je to jednoduchy chat, vytvorit sql tabulky, tj. v phpmyadminovi zkopirovat do okenka SQL obsah souboru minichat.sql a kliknout proved.
- je potreba nastavit zjistene SQL udaje do pripojeni v minichat.php (prejmenovany txt)
A po te by ti mel chat fungovat.

U nekterych chatu je instavacni soubor, ktery pripojeni k databazi zapisuje sam, tam je potreba povolit souboru moznost prepisovat jiny, funkce chmod 777, viz Hierophant

a ted rekni kterej chat na ktery hosting a co pri tom provadis se vsemi podrobnostmi.
Taky muzes uvest, ktere jine veci s databazi ti fungovali, odkazy, treba by se dalo na nich vysvetlit, co je treba pro ten chat.
Stewe
Profil *
omg ... moje weby jedou na RS pouzivam PHP a databazi uz 2 roky tohle vsechno znam :) treba http://chat.motorkari.cz/ tady ten chat jsem mel ale nesel mi :( kdyz jsem se prihlasil tak se mi obevila jen bila obrazovka :(
Mr.Jirka
Profil *
hele bejt tebou udelam chat bez registrace a registroval bych rucne. registracni formular by byl obycejnej formular s posilanim na mail (ten dofam vis jak se dela, jestli ne tak tady) a do mysql tabulky bych zakladal rucne. to aby si prihlasovaci formular vytahal udaje z mysql tabulky, na tom nejni nic tezkyho, ale vkladani do ni rovnou z webu pres formular... no proste bych to nedelal. muzes jim do potvrzovaciho emailu posilanyho jim napsat ze toho mate hodne ze to nestihate nebo ze se musi zkontrolovat spravnost udaju nebo neco takovyho a ze budete registrivani do 24 hodin. pak kdybys jel treba na dovolenou a tak do potvrzovaciho mailu by si psal ze cinnost serveru byla z duvodu udrzby castecne pozastavena nebo si neco takovyho vymysli.
doufam, ze si pochopiil ze ten potvrzovaci mail by se odesilal automaticky...

PS: A nebuď zpruzenej z toho že to nebude podle tvejch představ. Holt se někdy kompromisy dělat musí. časem to můžeš nějak vylepšit. Já na mým webu mám úplně podle svejch představ asi jen barvu pozadí ;-) Jinak skoro samý kompromisy. Nejen kvůli tomu že to neumím, ale taky kvůli času. Proč dávat nějaký složitý tagy na který bys musel mít na zprovoznění na webu přes dva měsíce když bohatě postačí něco, co ti bude trvat tejden...
Stewe
Profil *
jono .. bylo by to pro 12 lidi max 24 lidi taže ručně by to šlo ....
Stewe
Profil *
no vyhovuje mi chat kterej se menuje "alitalk" ale nejede v MSIE je tam na to jakejsi patch ale nvm co s nim... jeho kod neni podobny nicemu v chatu je to js :( zna to nekdo nevite jak na to?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0