Autor Zpráva
oskarmaniak
Profil
Zdravím, předem děkuji za jakkéko-li nápady.

Mám následující problémek, do daného bloku načítám obsah s textem, při tomto načítání
nebere ohled na formátování pomocí CSS a pokud je text delší než má přidělené místo,
tak bez váhání přeteče, viz obrázek.



Poté co dočte veškerý kód, formátuje se do správného vzhledu, viz obrázek.



Otázka zní, dá se tomuto nepěknému kousku zabránit?
Joker
Profil
oskarmaniak
Zdravím, předem děkuji za jakkéko-li nápady.
Napadlo mě, že by nebylo špatné sem přihodit inkriminovaný kód nebo odkaz na stránku. Křišťálová koule je zrovna v čistírně.
Není zač ;-)
peta
Profil
oskarmaniak
Zjednodusit stranku tak, aby k pomalemu nacitani nedochazelo.
Chtelo by to odkaz na stranku, aby bylo jasne, jaky zpusob pro pretekani jsi volil.
Na prvni pohled to vypada, ze to resis nejakym JS / CSS. V tom pripade by mozna slo pres JS nastavit obsah jako neviditelny a pak jej nacist a na konci nastavit zase viditelnost. Tim padem dokud se nenacte, tak nebude videt nic. Coz by asi nevadilo.
Take to muzes mit resene pres overflow, iframe, frame, a dalsich 10 ruznych zpusobu, treba nacitanim Ajaxem.
oskarmaniak
Profil
Link:
TADY
Pro projevení DEFEKTU, stačí klikat na F5 pro aktualizaci :)

P.S. Vím že kód neni zrovna tak čistý a uspořádany jak by měl být ;o)
janix
Profil *
jsi jist, že není lepší tam odit iframe a dat mu posuvníky. řešit posouvání i části stránky javascriptem, je podle mě nevhodné. Zaprvé:člověk si těch šipek nemusí všimnout a zadruhé: při vypnutém javascript to není dobrý.
oskarmaniak
Profil
Jo to jsem taky grafičce řikal, ale vzhledem k tomu, že je ředitelova dcera tak si prosadí co chce... Dalo mi to hodně práce ty šipky udělat, přesně podle jejího grafického zadání....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0