Autor Zpráva
lukas551
Profil
zdar lidi hele kdyz sem si na netu nasel jak zaheslovat stránku:

var password;
var pass1=
"tady je heslo";
password=prompt
('Heslo?? ');
if (password==pass1)
alert('Welcome');
else
{
window.location=
"jine.html";
}
//-->

takto a chcu aby kdyz se klikne na ok a bude spatne heslo tak aby naskocila stejna tabulka jako je kdyz se da dobry heslo to welcome ale aby tam bylo napsatno treba spatne heslo a pak se da ok a da mne to zpet na jinou stranku
a kdyz dam storno aby mneto dalo hned na jinou stránku pls poradte
tajny spion
Profil
Jestli to delas pomoci JS, tak se staci kouknout do zdroje ne? Teda ja se v tom tolik nevyznam, ale myslim...
Nox
Profil
Ano, toto vůbec bezpečné není, skoro stejný dotaz tu byl včera večer
Tímto způsobem si může kdokoliv tvoje heslo přečíst
Udělej to přes formulář a PHP
tajny spion
Profil
... a PHP
...či jiný serverový script a databázi. A pokud tyto dve veci neovladas, do registrace ani niceho podobneho nema cenu se poustet
djlj
Profil
...či jiný serverový script a databázi
Pro jedno heslo je databáze zbytečnost.
lukas551
Profil
ne ja se v tom moc neviznam tedfa vubec ja si jenom stahl sablonu a potrebuju jednu cast bezpecne zaheslovat napiste mi html kod kterej tam mam vlozit abykdyz se klikne na ok a bude spatne heslo tak aby naskocila stejna tabulka jako je kdyz se da dobry heslo to welcome ale aby tam bylo napsatno treba spatne heslo a pak se da ok a da mne to zpet na jinou stranku
a kdyz dam storno aby mneto dalo hned na jinou stránku protoze se v tom moc neviznam byl bych rad kdybyste mi napsali rovnou ten kod plss
Str4wberry
Profil
lukas551
„napiste mi html kod“
Takový HTML kód neexistuje. Podívej se sem — http://www.jakpsatweb.cz/heslo.html
lukas551
Profil
no dobretak neco podobnýho pls ale účinýho :D
Str4wberry
Profil
lukas551
No tak si pročti ten odkaz — zejména potom http://www.jakpsatweb.cz/heslo.html#php
lukas551
Profil
ale ja to nak nechapu nemohl bys mi to presne nak napsat co tam mam dat ja s tim fakt ubec neumim
Str4wberry
Profil
lukas551
Do stránky vložíš formulář s inputem (<input>), který bude mít jméno (atribut name) heslo. Potom už použiješ to z odkazu. Když bude zadáno správné heslo, zobrazí se Ti daný obsah. (Když za adresu toho souboru připíšeš „?heslo=mellon“, tak také.)
lukas551
Profil
aha no to si mi teda visvetlil musis trochu brat ohled ze vubec nwm co to znamena:D
AntiVirus
Profil *
pouzi zaheslovani pres .htaccess :) viz. www.apache.org a dej ledat jiz zmineny .htaccess
Michal Šobr
Profil
ja bych ti doporučil php a mysql, to je celkem ok

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0