Autor Zpráva
radim-jelinek
Profil *
Zdravím všechny mám jeden problem s prohlizecem IE6 ve vsech ostatních prohlizecich me muj zamer se horizontalnim scrollovanim casti stranky povedl, ale v pripade IE s tim uz dlouho bojuji, tak se ptam nevite nekdo jak to vyresit. Názornou ukázku najdete zde zobrazte si to bud v Mozille nebo v Opere a pak se na to mrknete v IE a uvidite rozdil.

Predem dik za pripadne navrhy jak to zprovoznit zatim se mejte
St@ryK@nec
Profil *
To delas na dvou monitorech?

St@ryK@nec
radim-jelinek
Profil *
Ne to nedelam, akorat uz mam odzkouseny ze v IEcku se to chova uplne jinak nez v Opere nebo v Mozille. Mozilla a Opera drzi hlavicku furt na prostredku a posunuje se jenom ten pruh uprostred a v IEcku hlavicka nezustava tak kde ma
Joker
Profil
Zkusil jsem si s tím trochu pohrát přes Javascript a vypadalo to, že by mělo fungovat to, co mě napadlo hned jako první: dát prvku stred šířku 100% a overflow: auto

Je s tím nějaký problém?
radim-jelinek
Profil *
a mohl by jsi sem hodit alespon cas kodu, nebo me malinko lip nasmerovat jak to udelat? Dik
Joker
Profil
No, nasměrovat... vždyť to co píšu je úplně primitivní, prostě ke #stred přidat:
width: 100%;
overflow: auto; /* to už tam asi je */
radim-jelinek
Profil *
OK ja jsem myslel ze jeste neco v JS + co to jsi napsal dát prvku stred šířku 100% a overflow: auto jdu to zkusit
radim-jelinek
Profil *
Parada slape to :) dik moc
Joker
Profil
OK ja jsem myslel ze jeste neco v JS
Nene, to jsem mluvil o něčem jiném, ale třeba se to bude někomu hodit:
Na cizím webu těžko můžete zkoušet nějaké změny, když nemáte přístup k souborům na serveru :) Sice na to jsou nástroje (třeba v Opeře Developer Console), ale často bývá nejrychlejší a nejjednodušší změnu aplikovat Javascriptem, tj. napsat do adresního řádku prohlížeče například:
javascript:document.getElementById("stred").style.width="100%";
a hned vidíte výsledek :)
Takhle se s webovými stránkami dají dělat docela psí kusy, když umíte Javascript :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0