Autor Zpráva
capellen
Profil *
Zdravím! Chtěl bych se zeptat, jak mohu vycentrovat výškově relativní (dle obsahu) rámec, aby stránka byla vždy uprostřed obrazovky? V IE se standardně zobrazuje boční posuvná lišta, takže zde není problém. V ostatních prohlížečích se ale tato lišta zobrazuje jen tehdy, je-li zapotřebí. Tím relativní pozice rámce na střed v závislosti na textu ujíždí. Jak tomu jednoduše zabránit? Díky za tipy.
Tomáš Hanus
Profil
capellen
Moc nerozumím, nemáš odkaz? Jestli ti jde o to, že v IE je standartně zobrazen posuvník i když není třeba a v ostatních se zobrazuje jen tehdy, pokud je třeba a pak se trochu obsah posune do leva, tak to nijak neošetříš. Alespoň o tom nevím. A řešení, že by jsi to schválně netáhl, aby tam posuvník byl vždy je nešťasné, neboť posuvník každého vybízí ke scrollingu.
Vitec
Profil *
jedině že bys nezobrazil žádný posuvník:) mělo by to jít takhle

body{
width:100%;
height:100%;
padding:0;
margin:0;
overflow:hidden;
}
Bubák
Profil
Vitec
To nepůjde, když stránka nemá HTML, ale je na ní jen obrázek. Pokud bys chtěl jít podobnou cestou, tak jedině zakázat scrollbar iframu
<iframe src="obrazek.jpg" width="300px" height="300px" scrolling="no">Máš smůlu</iframe>
capellen
Profil *
Tomáš Hanus

Dík za odpověď. Přesně o to mi šlo. Asi mi nezbude, než přimět prohlížeče k zobrazování scrollovacích lišt, i když nebude co posouvat. Pořád lepší řešení, než uskakující centr. Přesto, díky za tip.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: