Autor Zpráva
Stewe
Profil *
Ahoj,
Potřebuju NAPROSTO nezávislé okno v oknu... myslím tím něco jako rámec ale ten v mém případě nefunguje chci přes něj spustit chat v php ale ten se nepřihlásí :(
takže bych potřeboval radu jak se to dá vyřešit jinak... buť html,css bo php nic jinyho ale mužete sem dat vsechny web jazyky zkusim to.
moc diki
Miloš
Profil
iframe?
Stewe
Profil *
iframe je rámec.... ten mi nefunguje ... php mi v tomhle nejde potrebuju jiny reseni... sem to psal nahore
Stewe
Profil *
iframe je rámec to mi nefunguje potřebuju neco jinaho sem to psal nahore
Měsíček
Profil
já si myslím, že iframe by byl nejlepší možností ;) , ale nechápu co jinak myslíš, zkus přiložit obrázek ..
djlj
Profil
No musíš i do toho iframe v adrese předat přihlašovací parametry…
Stewe
Profil *
No musíš i do toho iframe v adrese předat přihlašovací parametry…

No dobre ale to se udela jak?

Jinak dalsi info ... chci mit ve webgame na nastence chat ale ten musi byt v ramci ale pokud je to takto udelano pak se nelze do chatu prihlasit :(
djlj
Profil
Já nevím, jakým způsobem máš řešeno přihlášení. Ale z toho, jaks popsal situaci, pravděpodobně předáváš nějaké informace v adrese, na základě kterých se pozná, že je uživatel přihlášen. Tak tyto informace předej i do iframe. <iframe src="soubor.php? ... " ... >
Stewe
Profil *
no jednoznacne nejde vubec prihlaseni pres iframe :( neni nejaka moznost pres jiny jazyk?
nightfish
Profil
no jednoznacne nejde vubec prihlaseni pres iframe
to, že něco neumíš, neznamená, že to nejde
Stewe
Profil *
omg! nechapes to? proste pokud to otevru pres iframe tak tak zadam nick a zkusim se lognout a ono me to hodi zpet na uvodni stranku!
Pokud jsi takovej borec ze to vis tak mi to rekni a neprovokuj ... dekuji
Str4wberry
Profil
Stewe
Přihraj nám „živou“ ukázku.
___
A nezapomeň, že Ty něco potřebuješ — tudíž si odpusť ten tón.
Stewe
Profil *
sorry mam blbou naladu ale kdyz takhle mluvi koho by to nenastvalo!
... upresnim .. nefunguje prihlaseni jen pokud neni ten iframe vlozenej na strance ktera je na hostingu spolu s chatem .. takze zkusim dat iframe do iframe pak to mozna pujde ... nemam druhej hosting takze tu chybu vam neukazu ..
primo funguje
Stewe
Profil *
hmm tak nic ... proste chat odmita spolupracovat :(
Str4wberry
Profil
Stewe
Vážně chceš takto robustní chat dávat do (i)framu?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0