Autor Zpráva
Pooky
Profil *
Já už si nevím rady...proto jsem se obrátil o pomoc k vám.
Takže potřebuju na tomto webu (je fuk co to je jde o ten script) připoutat script který v IE při zmenšení stránky nedrží pozici...Už nevím co skusit aby to fungovalo...V firefoxu nebo Opeře to jede bez problemu pouze v IE...
Stránka :www.m-shop.hostuju.cz/Beta
Dík za pomoc...
peta
Profil
Pooky
Mnooo, Script se drzi pozice vzdy. Script je program, ktery neco vykovana a ten je vzdy neviditelny v HTML kodu, takze nemuze menit svou pozici ani kdyby chtel.

co se tyce stranky:
http://www.m-shop.hostuju.cz/Beta/
- pomalu se nacita, jiste nema do 40k, takze ji ani google nebude indexovat.
Mas to chybne napozicovane.
Pozicuje se v bloku, ktery ma position:relative, v nem muzes teprve neco resit jako absolute. Pokud to udelas jinak, IE pozicuje obvykle k HTML a FF obvykle k nadrazenemu bloku.
habendorf
Profil
peta

- pomalu se nacita, jiste nema do 40k, takze ji ani google nebude indexovat.

OMG, co to zase meleš?
Pooky
Profil *
To peta: No tohle je celkově vadnej web...měl jsem co dělal abych se v něm vyznal kámoš to chtěl přesně takhle upravit...
Asi tu nejde o indexvání nevím...takhle to chtěl a já se mu snažil všemožně vyhovět takže to jsou spíš záplaty.
Jinak scriptem jsem myslel ty jezdící obrázky co jsou pod logem. Ten script vyjede do strany a já nějak nevím jak ho upevnit...
Zkoušel jsem to jak se dalo..
peta
Profil
Pooky
jak uz jsem rikal, mas rozhozene pozicovani, zarovnani.
Nekoukal jsem na CSS, ale pokud chces neco rotovat, tak to vuci necemu nastavujes position:absolute A to neco musi mit position:relative.
A dal je pak otazka, jestli ten blok davas margin:0 auto; nebo ne. Nebo ho mas take pozicovany, nejak?
Fakt jsem nekoukal, ale zkus si s pozicovanim pohrat.

Mozna by nebylo spatne, celou stranku obalit do nejakeho divu a do nej to naskladat. Tomu divu bych dal relativni pozici a tim by se mel problem vyresit.
vse by se melo naskladat do nej.
Jinak se ti to nacita jako snek, neumis pouzivat graficky editor na minimalizaci grafiky. Rekl bych, ze html + css + obrazky + mini obrazky maji tak pres 2MB. Google stranky vetsi 40k neindexuje. Coz plati teda o html kodu, ale delam celkove stranky mensi 40k i s obrazky, pak se zobrazi do par vterin na jakekoliv lince.
habendorf
Profil
Google stranky vetsi 40k neindexuje.

Už zase?
djlj
Profil
peta
Cože? Indexuje.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0