Autor Zpráva
tomasek
Profil *
Ahoj, chtel bych se zeptat, v jakem programku a jak delaji lide pikcr na pozadi pro tabulky s takovym tim stinovanim kraju tak, ze to vypada vystouple .. je to velmi pohledne a pouziva to spousta profiwebu .. zkousel jsem to v gimpu a podobnem softu, ale nevim jak na to, diky
Leo
Profil
Na to jsou vetsinou v programech na rastrovou grafiku filtry/pluginy, malokdo to dela rucne, Leo
Nai Dzet Quiv
Profil
Ty opravdu kvalitní programy jsou ale také za pěkný balík peněz. Určitě je ale něco freeware. Já osobně to dělám ručně; nebo spíše pošlu e-mail kamarádům, kteří mají ony kvalitní programy, aby barevné přechody vytvořili. Obvykle je to nějak takto: "...potřeboval bych barevný přechod od barvy #?????? do barvy #??????, asi ???px široký..." ;-)
Fred
Profil
Možná by ti stačil Gradient Thief. V Gimpu se to dělá tak, že klikneš na aktivní přechod je pod obrázky výběr štětců a dialog vzorků, otevře se okénko s výběrem přechodů, klikneš upravit a v otevřeném okně nový přechod atd.
tomasek
Profil *
jsem v tomhle ohledu dost nezkuseny .. udelal jsem v gimpu prechod, co ale ted s tim? To se nekam ulozi a nejak pouzije v CSS? Prosim o odpoved, dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0