Autor Zpráva
kardif
Profil
Už jsem psal ale pořád si nevím rady se zvukama na stránkách ? Jak mám udělat to, aby obrázek (obrázek není odkaz) vydával po přejetí myší zvuk a po odjetí z obrázku jiný zvuk ? Nejlíp to pochopím na nějakým příkladu nebo mi prosím napište odkaz na nějaou stránku, kde to je mrknu se do zdroje. Ne že bych to využíval na mojí stránce to ne ale zajímá mě to :-)
Yuhů
Profil
nevím stránku s příkladem, ale vím stránku, kde to popisuju.

http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.htm

Rád odpovím konkrétnější dotaz.
Polaroid
Profil
Bejt tebou bych si to opravdu dvakrát rozmyslel, než na svoje stránky něco takovýho dáš.
Myslím, že nejsem jediný na světě, kdo považuje zvuky na webu za jeden ze základních indikátorů amatérství.
T3RMiX
Profil
Asi bych se připojil k Polarodiu. Pokud děláš web jako takový je to přeci jen o sdělení informací. Na co efekty jako zvuk. Pokud děláš web jako prezentaci, udělej ji například ve Flashu, který je na to jako dělaný. No flame, jen si myslim že web (XHTML, HTML,...) je především o informacích, na prezentace s efektama jsou jiné technologie.
Yuhů
Profil
já považuji zvuky také za základní příznak amatérství. Ale hodně amatérů se na to ptá a já jim nebudu svůj přístup vnucovat.

A nevěřili byste, kolik amatérských ředitelů a amatérských produktových manažerů chce po svém profesionálním HTML kodérovi, aby na stránky zvuky dodělal.
kardif
Profil
Vždyť jsem psal do dotazu, že bych si zvuk na web nedal ale zajímá mě jestli to vlastně jde napsat html kodem ? Určitě jde ale nemůžu to sesmolit tak mi poraďte nebo odkažte na příklad !
kardif
Profil
www.volny.cz/jawaman teď mě můžete kritizovat :-)
Yuhů
Profil
však já jsem odpovídal až dalším komentátorům. Ten příklad jsi doufám našel. Tvoje stránka je pěkná, ale nějak tam ten zvuk nemůžu najít.
kardif
Profil
jo už jsem na to přišel sice pokusem a omylem ale přišel :-) zvuky tam nemám to by tam nikdo nechodil, mám tam jenom hudbu ze hry, kterou si můžeš zapnout vpravo nahoře (drak)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0