Autor Zpráva
Kryštof
Profil *
Ahoj, obracime se na vas s zadosti o vas tip. Chceme vytvorit int. zpravodaj, takze hledame nejaky patrne redakcni system. Pokud mozno v cestine a pro uuuplne zacatecniky. Nase pozadavky jsou: vkladani fotografii a clanku, snadna sprava a zobrazovani ukazek clanku na hl. strane. S PHP to moc neumime. Forma blogu nekde na webu bohuzel nemuzeme pouzit, potrebujeme to mit zavesene primo u nas na strankach. Diky
Tasartir
Profil
Nějak začínám být nevraživý když slyším dotaz "jak jednoduše udělat tohle, ale nic neumím".. Nejjednodušší způsob je jít se učit html, css, php a mysql.

Jinak hezká databáze opensource projektů je na http://www.opensourcecms.com/

Mnoho uživatelů má dobré zkušenosti s Wordpressem a Textpatternem. Já osobně bych možná doporučil zkusit ještě Drupal, ale ten mnoha lidem vyloženě nesedl. Pak je to jenom otázka vkusu. Tyhle tři jmenované mají i dobrou podporu uživatelů v češtině - fóra.
Kryštof
Profil *
Vis Tasartire, dnes jsi ostrileny profik, co si poradi se vsemi problemy, ale i ty jsi jednou zacinal, i kdyz je to mozna uz hrozne davno. A koneckoncu , urcite jsou jeste dnes i jiné obory, kde jsi na zacatku. A musel by ses ptat i na uplne banality, pokud bys k tomu vubec nasel odvahu neco noveho zacit.... Trpelivost je vysadou kralu a k tem ty prece patris ne?Dekuji za tvuj cas i dopoved, preji hezky vecer Iva
Tasartir
Profil
Za profíka se rozhodně nepovažuju, od toho tady máme jiný.. A popsal jsem ti způsob, jakým jsem podobný problém řešil já. Myslím si, že je funkční. :) A taky jsem se pokusil odpovědět na tvůj dotaz a doporučit některá z hotových řešení. Máš pravdu, mohl jsem se zdržet zbytečných komentářů, omlouvám se.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0