Autor Zpráva
doveda
Profil *
ahoj :)
dá se nějakým způsobem převádět soubor ve formátu .mp3 na formát .mid ????? Na to existuje nějakej speciální program???
a jestli jo, dá se to někde stáhnout????
předem díkes
doveda
Profil *
nebo kterej formát zvuku je nejlepší vzhledem k rychlosti načítání a aby se to mohlo hrát hned po zakliknutí odkazu a né aby
se mi mezi tím ještě zobrazovaly další tabulky ...
Tasartir
Profil
Zkus si projít některé programy z těhle: http://www.stahuj.centrum.cz/?g[s]=mid

Jinak nevím čeho chceš dosáhnout, mp3 a mid jspu už z principu absolutně různý formáty. Mid v sobě obsahuje pouze něco jako "notový záznam" hudebního nástroje, hudba se v něm poslouchat nedá.. :)

Pokud se jedná o normální hudební záznam, nejmenší velikost mají mp3, ogg, nebo třeba wma. Bohužel nevím, co si představuješ pod pojmen "přehrát hned po zakliknutí odkazu", mě se třeba objeví dialog s výběrem akcí pro daný soubor.. Pokud si představuješ umístit na stránky hudbu jako <bgsound>, tak nejlepší bude mid. Tohle si ale rozmysli - opravdu chceš uživateli vnucovat cizí zvuky?
doveda
Profil *
he ... teď sem zaskočenej :) ... dělám poprvý :)

dělám si pro naši country kapelu stránky a v nich bych rád umístil malou prezentaci co hrajem
líbilo by se mi udělat klikatelnej nápis písničky ... kde by se mi po prokliku spustila zkrácená nahrávka (kvůli rychlosti načítání)..
Ale nejradši bych aby mi to po prokliku hrálo hned ... aby se mi už neukazovaly žádný ovládací tabulky ...

Šlo by to udělat??? A jestli jo, v jakým formátu by to asi bylo nejlepší????
Tasartir
Profil
Dobře, nevím jaký má bgsound možnosti, ale ten skutečně už nějakou dobu nepoužívá, takže bych ho rovnou vynechal..

Lépe by tomu vyhovoval nějaký online flash přehrávač, ale v téhle oblasti se moc nevyznám - nikdy jsem to nesháněl. Věřím že nějaký k sehnání budou i zdarma..

A nejlepší možnost, kterou bych osobně uvítal ze všeho nejvíc - nabídnout zkrácenou verzi mp3 (nebo jiného podobného formátu, jak už jsem psal) rovnou ke stažení. Uživatel si to přehraje v software, který zná, a ty máš taky po starostech..
doveda
Profil *
Tasartir
job :) tak to tak asi udělám - v tý mp3... díkes
Bubák
Profil
Jenom pozor na OSA, mají lepkavé prsty:
www.lupa.cz/clanky/internetove-radio-vs-osa-nerovny-boj/
doveda
Profil *
Bubák
kurwy sou to :)
Tasartir
Profil
Jo s OSA bývají problémy. Spolužačka z gymnázia hrála v bigbeatový skupině, výhradně vlastní tvorbu, a se zanedbatelným výdělkem (odměna za vystupování bývalo obvykle pivo a stovka na benzín, nebo něco podobně symbolickýho), a OSA po nich chtěla aby za to platili. Ale to bych moc neřešil, na OSA jsou i ti nejlepší právníci krátcí..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0