Autor Zpráva
pepan
Profil
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, na to, jaké jsou možnosti přenosného internetu (myslím poskytovatele), tím mobilní nemyslím přes mobilní telefon, ale přenosný, jako třeba na cestu vlakem... Např. internet 4G od T-Mobilu nebo U:fone. Pokud znáte více těchto poskytovatelů, tak mi je sem pls. napište. Byl bych i rád i kdyby jste napsali své zkušenosti, rychlost... Dík
Tomáš Hanus
Profil
pepan
I přes telefon můžeš mít mít mobilní připojení. Většinou se to teda dělá pomocí karty. Já osobně mám GPRS, signál dobrý, ale rychlost pomalá. Záleží, na co to potřebuješ.
pepan
Profil
Čím by byla vyšší rychlost tím by byla lepší, potřeba by to bylo na videokonfernce mimo město
Tomáš Hanus
Profil
pepan
no tak 4G. Přes kartu.

Na gprs mam vypnuté obrázky, jinak bych nic nenašel a neudělal, když něco potřebuji.
pepan
Profil
Tomáš Hanus
Taky se mi to jevilo jako nejlepší možnost, ještě bych měl jeden dotaz, je u toho internetu 4G veřejná IP?
Joker
Profil
částečně OT:
Tomáš Hanus
Na gprs mam vypnuté obrázky, jinak bych nic nenašel a neudělal, když něco potřebuji.
Na mobilu se to dá vyřešit Operou Mini, která drasticky zmenší datový objem prohlížených stránek. Pak to je to i na GPRS v pohodě.
djlj
Profil
U:fon
Ten jeho nejlevnější tarif 128 kbps důrazně nedoporučuji. Internet buď nejde vůbec, nebo se rychlost pohybuje maximálně kolem 30 kbps.
Tomáš Hanus
Profil
Joker
Jj, ja vím ;) Ale na to se nikdo neptal. Ale stejně se to týká surfování. Pokud mám spravovat nějaký zvdálený server, tak zestárnu tak i tak :o)
laik
Profil *
Ahoj, poradíte mi někdo prosím jaký zvolit mobilní internet? Jsem nenáročný uživatel. Nevyžaduji vysokou rychlost. Jedná se mi o běžné surfování a občasné stažení spíš menších souborů. Zádné velké hry,filmy atd. Cena pokud možno okolo 500/měs. Za poskytnuté info předem děkuji.Zatím

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0