Autor Zpráva
klasik
Profil
Zdravím, potřebuji poradit s fotogalerii.
Představoval bych si to asi nějak tak, že bych přes FTP posílal fotky na server do příslušných složek ( kategorií ) a ony by se nějak vygenerovaly do náhledu ( miniatury s malou velikostí - kB ) a po kliknutí na tuto miniaturu by se otevřely v max. velikosti a kvalitě. Aby načítaní mnoha fotek ( náhledů ) návštěvníky neodradilo.

Jde něco takového někde stáhnout na internetu?

Díky
Tomáš Hanus
Profil
klasik
No, možná php kód :D. Myslím, že to i umožnuje JAlbum.
klasik
Profil
Možná to umožňuje, ale každá úprava se musí určitě dělat přes tento program, což je dost zdlouhavé.
Potřebuji nějaký kod, který dám na web a pak přes libovolného FTP klienta nahrávám a mažu soubory.
AlešD
Profil
Něco jsem nedávno vymyslel. Ale jestli chceš i automaticky generované náhledy, musíš si to dodělat.
klasik
Profil
dodělal bych, kdybych php zvládal
AlešD
Profil
klasik
tak musíš počkat až budu mít čas a budu střízlivý ;-)

O Coppermine photo gallery jsi neuvažoval?
klasik
Profil
To není to pravé.AlešD to tvoje je super, škoda že nejdou ty náhledy
klasik
Profil
AlešD tak jsem to zkusil na www.webzdarma.cz a pořád mi to píše :

Warning: ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open glob copy() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/c/cpphotos/galerie/index.php on line 4

a já nevím, co s tím.
AlešD
Profil
Na webzdarma mají asi zakázané exif(), což je osud. Chce to normálnější hosting, kde to mají povolené. Zkus se optat na podpoře, zda by nebyli ochotni ti to zapnout.
klasik
Profil
Jen je u toho škoda, že jak kliknu na fotku, tak ten horní panel, kde je to posouvání fotek, název a zavření je noc dlouhý a dole se mi udělá scrollování do stran. Jinak je to fakt super.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0