Autor Zpráva
Pesi
Profil *
Na jakých stránkak se dá stáhnout "free" obrazky použitelné pro web, bez porušení autorského díla?
habendorf
Profil
Pravděpodobně na nějakých, které obsahují "free" obrazky použitelné pro web.

Google se rozbil?
Tomáš Smetka
Profil

Pravděpodobně na nějakých, které obsahují "free" obrazky použitelné pro web.


Ne všechny obrázky jsou free a rekl bych (mozna se mylim) ze na vetsinu vygooglenych obrazku se ztauje autorske pravo.
Mastodont
Profil
Tomáš Smetka
Na Googlu se kupodivu dá hledat třeba "obrázky zdarma" nebo "where find free images", ne?
Tomáš Smetka
Profil
Jo to dá, ale samotnej vyhledávač čistých obrázků (přímí link na obrázek) co by filtroval obrazky s © ještě neexistuje bo jo?
habendorf
Profil
Tomáš Smetka
Ne všechny obrázky jsou free a rekl bych (mozna se mylim) ze na vetsinu vygooglenych obrazku se ztauje autorske pravo.

Tvrdil někdo něco jiného? Proto jsem ho poslal na stránky, které se zaměřují na poskytování free obrázků. Nějaký problém?
Vita:Z
Profil *
Pesi
Můžeš vyzkoušet i moje stránky, ale moc fotek tam zatím nemám ;-(
http://fotobanka.mlhovina.cz
DJ Miky
Profil
www.sxc.hu obsahuje nějaké obrázky, které je možno použít (většinou pro nekomerční účely).
jareso
Profil
Môžeš skúsiť tiež katalóg www.StockPhotos.cz má zalistované free aj komerčné obrázky.
Bubák
Profil
Kde vzít fotky a nekrást – fotky zdarma nejen pro webdesignéry
Bubák
Profil
Mám za to, že kde přijít k něčemu zdarma a navíc legálně, zajímá stále dost lidí, tak jedna novinka:
www.lupa.cz/aktuality/creative-commons-spustil-vyhledavac-zdarma-dostupnych-obrazku-cc-search
Sice volně použitelných obrázků tím nepřibylo, ale aspoň je jejich vyhledávání pohodlnější.

A nezapomínejme, že Gogole stále umí vyhledávat podle licence Obrázky > Práva k užití > ...
Jan Rippl
Profil
www.pixabay.com CC0
Supersonic
Profil
Pesi:

Tady jich máš hned 21 ;-)

blog.snappa.com/free-stock-photos
Tomášeek
Profil
Supersonic:
Po 9 letech? Jako fakt?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0