Autor Zpráva
acheron
Profil
ako urobim , ten design stranky , ako napr farebne rozlisene podlozenie casti stranky (menu , obsah, ...) a ine , ak sa to robi cez photoshop , tak ze si nakreslim tu stranku a rozrezem , tak ako dalej ? ako priradim tomu ktoremu obrazku prislusnu funkciu ? a napr ako , keby som mal kolonku z menu , vyrezem ju v PS ale ja chcem mat menu aby sa po prechode mysou menilo , a tamto vsetko ( casti stranky rozrezanej v PS) su obrazky, nemam taky pocit ze stranky na nete su cisto poskladane z obrazkov, ak sa to nerobi v PS tak ako ?

tu screen naco priblizne narazam
Měsíček
Profil
Když si obrázek rozřežeš uděláš třeba s menu "menu.png" tak uděláš třeba <div> a nastyluješ ho a dáš mu "pozadí" jako obrázek : menu.png ... chápeš ?

<div style="background: url("hlavicka.png");width: 1000px;height:100px;">
Já jsem krásná hlavička
</div>

no a ten obrázek hlavicka.png je už na tobě jak bude vypadat ... viz www.jakpsatweb.cz kategorie css
acheron
Profil
ale ved aj napr tu ( · Hlavní strana · Odpovědět · Statistika · Hledat · Nápověda · Preference · Jazyk · Odhlásit · Pravidla diskuse ·) tak tie sive pasy co su tu NIESU obrazky
Měsíček
Profil
to vím taky to je jen obyčejná barva ;)

<div style="background:gray;width:100px;height:30px;">Hlavní strana &middot; Odpovědět &middot; Statistika &middot; Hledat &middot; Nápověda &middot; Preference &middot; Jazyk &middot; Odhlásit &middot; Pravidla diskuse </div>

co ti brání se podívat do kódu stránky ?
acheron
Profil
a ako mam dat do pozadia divu obrazok?
v zatvorke s divom uz mam <div id="pravy"> , ako tam dam este ten obrazok ?
Petr Tichý
Profil
Takhle bychom tady byli do rána. CSS: Hotová řešení na tebe čekají v obchodě.
Manq
Profil
acheron
http://www.jakpsatweb.cz/css/background.html
acheron
Profil
dik , timto som sa posunul o dost dalej :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0