Autor Zpráva
acheron
Profil
ako dat pozadie niecoho (divu napr) tak aby tam bolo STALE , proste ho tam mam len ak je nieco ( text , obrazok) na tim pozadim divu , inac sa nezobrazi, aj ked tam je nieco , tak je len POD tim (textom , obrazkom) a vo zvysku divu uz zasa nieje
Str4wberry
Profil
Odpovídám acheronovi:
Pokud jsem tu změť písmen pochopil správně, tak mu nastav rozměry.
acheron
Profil
AKO nastavim pozadiu rozmery , ked uz to pozadie je v <style> , a ako potom mozem dat napr obrazok s repeatom Y ak ma mat nastavene position
jarko
Profil
AKO nastavim pozadiu rozmery , ked uz to pozadie je v <style> , a ako potom mozem dat napr obrazok s repeatom Y ak ma mat nastavene position

Nastav tomu rozmery

napr.:

<style>

div.pozadie{
width: 100px;
height: 100px;
background-color: green;
background-image: url('image.jpg');
background-repeat: repeat-y;
}

</style>

Dúfam, že si pochopil, na príkladoch a pokusoch sa najlepšie učí :D
acheron
Profil
tak bud to nejde alebo som to nepochopil :(

dam si tam

div.pozadie{
width: 2px;
height: 100%;
left: 150px;
background-color: green;
background-image: url('lista.jpg');
background-repeat: repeat-y;
}

pricom , mam obrazok 2x50px a chcem aby bol na boku stranky ako lista vzdialena z lava 150px , s vyskou 100% stranky a hrubkou 2px a opakoval sa pozdlz celej stranky , no nejak to nejde , ci uz si ten div dam aj do HTML kodu alebo nie , a ked si ho tam MAM dat , tak co tam teda potom napisem , ked tam napisane byt nema nic kedze je to len lista


EDIT: ved ty si mi vlastne napisal len to co som robil aj ja , ci nie ?? ze som napozicoval DIV ale nie pozadie,ja potrebujem dat pozadie na DIV ale sa mi tam nezobrazi vobec , alebo sa zobrazi len ak nieco v tom dive je ( text , obrazok) , tak ako mam urobit ten OKRAJ stranky , ktory ma byt obrazok ako pozadie uzkeho divu repeatnuty po Y ???

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0