Autor Zpráva
noorbert
Profil
Ahoj, chtěl bych se zeptat..jsem naprostej amatér a ptám se protože si chci nechat jedny webový stránky zhotovit, takže prosim když tak nedosuzujte že to píšu někam kam se to nehodí nebo že se ptam na blbosti:) .... Chci si nechat postavit jedny stránky ale aby splnili účel, tak do nich potřebuju implementovat docela složitej program...dejme tomu něco jako program na hypotéku, kterej všechno spočítá sám, bude počítat s nějakejma okolnostma a porovná výsledky s ostatníma na základě toho že uživatel vloží nějaký údaje. Je možný nějak takhle složitej program dostat do stránek? program samotnej není důležitej, důležitý je zda je možný na webu vůbec něco takovýho zprovoznit. díky moc
Miloš
Profil
********, spamere!

Upraveno Gekonem, i když s Milošem plně souhlasí:)
noorbert
Profil
sorry...
noorbert
Profil
to je k tý odpovědi z toho smazanýho tématu někde jinde....

..já sem teda jen moc nepochopil co je teda možný...je teda možný aby ve webu fungoval nějakej takovejhle složitej program? Dejme tomu když seženu nějakýho programátora a ten mi napíše program, kterej bude pracovat s nějakejma datama a bude je vyhodnocovat a já budu chtít aby ten program takhle fungoval na netu za běhu. jako aby ty jako uživatel si jen stisknul tlačítko spočítat nebo vyhledat a našlo ti to výsledek a aby ten program ty tvoje data uložil a pak je porovnával s ostatníma?
tiso
Profil
Je.
noorbert
Profil
děkuji vela.....to sem chtěl slyšet:) dá se tady na fóru sehnat nějakej člověk co dělá profesionálně stránky nebo mam někoho shánět přímo přes nějaký firmy co se tim zabejvaj. Shánim někoho kdo je ochotnej jít do něčeho hodně novýho a je ochotnej na tom hodně zamakat a dát do toho nějaký nápady. Mělo by to bejt hodně velký a hodně náročný a hlavně s implementací toho danýho programu, kterej bude dost složitej. to je nejdůležitější aby ten člověk zvládal takovýhle věci. jako programy, vyhledávání a spoustu ostatních fcí..prostě někdo kdo opravdu umí dá se říct všechno...samozřejmě odměna by tomu odpovídala...díky.
Iver
Profil *
Možný to je, jde jen o to jestli máš svůj server. Jde použít PHP, ale na tohle radši Python (jako má seznam.cz). Ale i s PHP by to šlo.
Miloš
Profil
Gekon
Upraveno Gekon, i když s Milošem plně souhlasí:)
Díky, unáhlil jsem své rozhořčení :)
Iver
Profil *
Koukni na www.iversoft.tym.cz , možná se domluvíme
noorbert
Profil
stránky máš pěkný, o tom žádná, ale já vážně shánim někoho kdo už to opravdu dělá dlouho a dělá stránky opravdu na profesionální úrovni...kdybych dělal něco menšího, tak ok, ale tohle je vážně docela velkej projekt. Promiň, snad sem se tě nějak nedotk. Určitě dobrý, ale já bych opravdu radšiho někoho kdo už třeba na něčem větším pracoval. Takže pokud někoho znáte nebo samy se tomuhle profesionálně věnujte tak určitě dejte vědet nebo aspoň prosím doporučte.
Iver
Profil *
Nj, nějak se začít musí, ale neznamená to že neumím PHP a (X)HTML, ale dobře.
KGW
Profil
A co tohle http://www.karelgott.net/
Manq
Profil
dá se tady na fóru sehnat nějakej člověk co dělá profesionálně stránky
Stoprocentně.
noorbert
Profil
máte to pěkný hoši, ale potřebuju někoho kdo to už opravdu dělá hodně dlouho a má široký portfolio...budou to stránky na mezinárodní úrovni s lokalizací do angličtiny, takže potřebuju aby podle toho vypadali.
Manq
Profil
noorbert
Nahoře mluvíš o PHP, tady zase o grafice.
Dej si poptávku do Prací a zakázek.
Profesionálních studií je zde dost.
Iver
Profil *
No nepřipadá mi že na sepsání programu je potřeba grafik, ale proti gustu...
Zdeněk Košťál
Profil
Manq
Nahoře mluvíš o PHP, tady zase o grafice.
Ale má to logickou návaznost, ne? ;-) Když bych chtěl investovat do programu, tak bych jej chtěl taky obléct do pěkného kabátku.
Iver
Profil *
Nj, ale když přijdeš do kadeřnictví, že chceš vypadat jinak, tak ti taky neudělají plastickou operaci. Tohle je tržní hospodářství, každej se zaměřuje na něco jinýho. Kdyby ne, jak by to potom vypadalo. Bohužel v dnešní době když někdo něco chce, tak musí pořádně otevřít peněženku a zaplatit si jak kodéra, tak grafika, nebo si to udělat celé sám. Upřímně, kdo z vás může říct že je fakt dobrej na oboje? Takových lidí je hodně málo. Dá se říct že už to jsou géniové.
noorbert
Profil
dobrá..dobrá..budu shánět konkrétní lidi přímo přes sekci tomu věnovanou, když tím tady takhle způsobuji rozbroje:)...jen sem se chtěl zeptat rovnou tady, protože tady je to tak hezky všechno u sebe, co se týče toho co chci. Každopádně předpokládám, že tady nejspíš seženu jen někoho na webdesign a né na programování, neporadil byste mi prosím ještě někdo kde bych sehnal dobrého programátora, který se věnuje opravdu jen psaní programů a né webu. Nějaký web nebo fórum, kde se tito lidé pohybují. Hledám už delší dobu a nic sem nenašel..ještě jednou upozorňuji, že sem naprostý analfabet, co se týče těchto věcí, takže netuším v jakém programu by se měl program psát, takže by to asi měl být někdo s širokým záběrem.....díky za rady.
Iver
Profil *
Celou dobu se snažím vysvětlit, že se spíše zajímám o to programování. Samozřejmě kompletní stránky taky zvládnu, ale jsem radši když mám na starost kód a programování. Chtělo by to ovšem napsat konkrétně co by to mělo umět, aby se předešlo omylům, že je to nerealizovatelné.
noorbert
Profil
to ti bohužel určitě nemůžu napsat. Je to vážně něco dost novýho a v žádnym případě bych to nechtě vykřikovat nahlas někam do fóra. Řeknu to až konkrétnímu člověku s kterym podepíšeme smlouvu:)...každopádně co se týče toho programu, vim že tenhle dotaz je dost podobnej už jednomu, kterej jsem tady měl, ale chci se jen ujistit. Když ten program napíše někdo v jazyce, kterej se normálně nepoužívá pro web..třeba c++ nebo delphi, co já vim..tak se dá takovejhle program převést ne web?
Manq
Profil
noorbert
No, jasně. Třeba Seznam je tím známý.
Iver
Profil *
Jde ale je potřeba server, který by to zpracovával jako text, kterému prohlížeč rozumí.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0