Autor Zpráva
Jurka
Profil *
Prosím o radu.
Když chci uložit - webovou stránku do počítače - třeba www.bartsport.cz, mám W 98,
tak se mi to začne ukládat a pak se to zastaví - a napíše mi to do obrazovky - stránky-
chyba při ukládání stránky- danou webovou stránku nelze uložit do vybraného umístění.
Jak se to dá nastavit, aby mi to šlo.

Dále prosím o radu, když se na Seznamu přihlašuji do své schránky, tak mi to napíše pod moje přihl. jméno i 5 dalších překlepů, jak se dají ty překlepy vymazat, často do nich při rychlém přihlášení kliknu.
Napíšu třeba méno S až tam mám nejen srpávné přihl.jméno ,ale i překlepy , které jsem dříve zadal.
To samé řeším když si ze Seznamu přeposílám emaily do boxu, ťuknu svůj emil první písmeno v počítači -první písmeno a hned tam pod tím mám další překlepy.

To bych také potřeboval vymazat- ty překlepy.

Díky za Vás čas a rady.
Jurka
peta
Profil
Jurka
preklepy - v nastaveni prohlizece - ukladani formularovych policek a pod, vymazat nejlepe vsechny mozne cachea pameti. Kazdy prohlizec to ma jinde, obvykle Nastroje - moznosti - ... - ...



chyba při ukládání stránky- danou webovou stránku nelze uložit do vybraného umístění.

A z bytek te hlasky? Kam to chces ukladat a tak.
A mas vubec na disku dostatek mista? Zkus zadat uklatat treba pouze-html , html kod ma obvykle do 40k a s tim by nemuseli byt problemy, ale s megovymi obrazky na pozadi jo. Zvlast, kdyz nedelas cistky 98 a mas 2MB free :)
Bubák
Profil
Jurka
IE to tak na některách stránkách dělá, nevím proč. Před léty to (občas) dělaly i stránky "Jak psát web" a Yuhů to vysvětloval tím, že se pravděpodobně nestáhlo (neviditelné) počítadlo.
Na ukládání stránek je nejvhodnější Opera, pak Firefox, IE je až poslední možnost.

Vyhledej v Nápovědě "Automatické dokončování"
"Změna nastavení automatického dokončování"
podkapitola "Odstranění informací uložených funkcí automatického dokončování"

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0