Autor Zpráva
Martin312
Profil *
Chtěl bych Vás požádat o pomoc s následujícím problémem.

Jsem majitelem e-shopu s cca 25.000 registrovanými zákazníky, kteří souhlasí se zasíláním informací o novinkách v sortimentu. Až dosud jsem je oslovoval ryze textovými zprávami (odesíláno funkcní mail v PHP). Rád bych ale udělal to, že bych do e-mailů vkládal několik (maličkých) obrázků (náhledy výrobků). A narážím na problém. Funkce mail() mi na to nestačí, rozesílání ručně nebo přes Bcc z poštovního klienta použít nelze (je-li byť jediná adresa nefunkční, neodešle se to celé, dáno nastavením poštovního serveru, které nemohu ovlivnit). V případě, že použiji nějaký specializovanější program (např. tu mám Mail Bomber 8.4), tak se vložené obrázky zobrazí jako příloha, nikoli přímo v textu (resp. Outlook Express to zobrazí správné, ale ostatní klienti a třeba mail.seznam.cz atd. už nikoli). Nemohl byste mi, prosím, někdo poradit, jak toto celé řešit? Rád koupím licenci na jakýkoliv program, který mi tuto funkci bez problémů umožní, případně je-li to řešitelné přes PHP půjdu tímto směrem... Jen potřebuji popostrčit:).

Děkuji!
peta
Profil
Rozesílání hromadných e-mailů == spam, takze ti poradim google.com RSS , tam zadny mail nepotrebujes.
PHP na serverech miva omezeny pocet odeslanych mailu, antispamove opatreni.
djlj
Profil
Můžeš blíž popsat text „Funkce mail() mi na to nestačí“? Co ti na tom nestačí?
Retal
Profil
Jak rozesílat hromadně e-maily?
vikin
Profil *
Pro hromadne rozesilani emailu je jeden z tech lepsich programu napr i SendMails - http://www.fitlinie.cz/hromadne-maily
Nebo tady http://www.dwn.cz/sendmails

V zakladni verzi je dokonce zadarmo
Jan Pukovec
Profil *
Pro hromadné rozesílání mailů je možno využít systém Mail Komplet (http://www.mail-komplet.cz).

Systém dokáže bez problémů uchopit seznamy o stovkách tisíc příjemců, pracuje s množstvím vlastních SMTP serverů (dokáže využít i vaše) a chová se korektně k cílovým poštovním serverům. Dokáže rozkládat zátěž na síti, pozastavit a znovu aktivovat rozesílky, vyhodnocovat kampaně, personalizovat e-maily a množství dalších věcí. Formát e-mailu je možno plain/text, html, html s alternativním textem.
Obrázky lze vložit přímo do mailu (embedded) nebo formou odkazu na webserver.
Bubák
Profil
Jan Pukovec
Na webu zmíněného zízraku jsem nenašel cenu za "systém Mail Komplet".
Podmínky užití jsou tak zajímavé, že je sem dám celé: ""
osxfil
Profil
Campign Monitor je slušná služba. Správa příjemců, maily v HTML i v textové formě, vyhodnocuje kampaň (doručené, otevřené, odhlášené maily, počet kliknutí - kdo a kam atd.) A cena je taky ucházející: 5USD za kamaň + 0,01USD za příjemce, takže v tomto případě by to dělalo 255USD za kampaň. Disponuje i vlastním API, takže se dá integrovat v podstatě do libovolného systému
Nehněv
Profil *
Dá se použít také MailChimp. www.mailchimp.com. Jakýkoliv email v jakémkoliv formátu. Zdarma rozešle 12 000 emailu/měsíc a databáze max 2000 adres. Vše navíc se platí.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0