Autor Zpráva
Pajka
Profil *
Zdravím.

Rozhodl jsem se trochu předělat web... Začal jsem komplet přepisovat kód a vylepšil jsem ho o vysouvací CSS menu.
Původně jsem chtěl udělat horizontální menu obyčejné, statické, kde by li měly display:inline, ale protože jsem tam použil vysouvání, tak jsem je musel udělat blokové... No a nyní problém... Nejde mi to (celkem pochopitelně) vycentrovat. Už se s tím rýpu nějakou tu hodinu a ještě jsem na to nedošel...

Zkusím se proto zeptat Vás, zkušenějších, třeba byste mi mohli něco poradit...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTML - vypisovat to tu nebudu, je to dlouhé... Menu začíná na konci stránky za poznámkou "pozicovana hlavicka"

CSS: CSS ...

Jestli můžete, tak mi pomozte... Budu velice vděčný!!
habendorf
http://pokusy.1-webdesign.cz/centrovany-float.html
Pajka
Profil *
Nevím proč, ale toto zrovna nechce fakčit...
habendorf
Pajka

V jakém prohlížeči? Ten příklad je jen na centrování blokových prvků, to menu není vysouvací.
Pajka
Profil *
Menu vysouvací je... Zkouším v IE6 a FF. V tom menu jsou dva druhy LI - s odkazem "a" a pak ještě další, které při přejetí myši vysunou css menu - v ie je to ošetřeno pomocí behavior a souborem s pomocným kódem - *.htc
habendorf
Pajka

Mluvím o tom mém příkladu.

Jinak tvoje otázka zněla zjednodušeně "jak vycentrovat položky menu, které jsou blokové?" a přesně to řeší ten link. Víc už k tomu asi nemám co říct.
Pajka
Profil *
Jo, tak to jsem nepochopil tvou otázku, promiň... No, to, co tam je, jsem zkoušel a zatím nic. Teď už na to nemám čas, ale ještě se na to podívám... Snad to nějak pude. Jen to do těch stylů nacpat, mám jich tam hodně..
Djdve
Profil *
Ahoj, mám tento web... [url=css.stibto.xf.cz]Odkaz[/url] a potřeboval bych to menu vycentrovat doprostřed.... šlo by to nějak??? Díky moc
Djdve
Profil *
Odkaz SRY
Djdve
Profil *
Nikdo??? No nevadí.. :-(
Plaváček
Djdve

http://dero.name/stuff/centrovani_bloku.html

Třeba

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: