Autor Zpráva
czend@
Profil *
zdravim takhle ve spolek,
chtel jsem se optat zda nekdo neznate nejaky nastroj (nejlepe free), ktery by dokazal vyhledavat v offline html prezentaci na CD. Neco malo jsem nasel (Zoom search engine) aleto je placeny a free verze dokaze prohledat jen 50 stranek...

predem diky moc, pokud o necem podobnym vite
peta
Profil
czend@
Win1
www.rar.cz - Far
pustis si far manager, das alt+f7 a prohlevadas.

Win2
Kdo to neumi, tak klikne na Start - hledat - ...

Win3
A kdo ani tohle... Klikne na Tento pocitac - CD - Soubor - Najit (Upravy - Najit / Zobrazit - Najit)

html
Muzes pouzit javascript, ale budes muset do nejakeho souboru pridat seznam vsech souboru, ktere chces prohledavat, protoze javascript nema dovolene prohledavat soubory na disku, pripadne obvykle ani otvirat. Takze si ted nejsem uplne jisty, jestli ti to dovoli.
jakpsatweb - javascript - priklady
jakpsatweb - diskuse - javascript

Co treba zkusit google?
google.com = javascript fulltext pages search engine example
czend@
Profil *
peta:
me slo spis o to, jak udelat vyhledavani primo v ty offline prezentaci. cilize spustim ji (nejspis na CD, takze podpoda PHP a jinejch server. veci ne-e), tam bude okynko, napisu hledanou frazi a hopla, vysledky jsou tu. ted jsem jsem nasel alternativu k tomu zoom search engine (viz 1. post). je to v JS, ale opet neni free, umi indexovat jen 20 stranek :( jmenuje se to "search engine builder", pokud by nekdo resil taky neco podobnyho. ono se toho na netu vali vic, ale nic moc se nedalo pouzit a s JS nejsem moc kamarad, takze udelat nejakej vlastni bastl taky neslo... ale dik
mylan
Profil
Jakub Vrána to používa vo svojej offline verzii webu... http://php.vrana.cz/vyhledavani-v-javascriptu.php
Joker
Profil
czend@
tam bude okynko, napisu hledanou frazi a
...a pak se stane co? Odešle se formulář? Kam, když nebudou ty "server věci"?
Takže leda že by se na to pověsil nějaký Javascript.

To by možná bylo průchodné, PHP by zaindexovalo celou prezentaci a vytvořilo databázi klíčových slov a potom by nějakým způsobem tu databázi přeneslo do Javascriptu (třeba vyrobilo nějaké JS pole) a Javascript by potom vyhledal příslušná klíčová slova.
Jediný problém může nastat, že pokud ta prezentace bude obsáhlejší (hodně klíčových slov) a v databázi budou desetitisíce, statisíce, miliony záznamů, bude ten Javascript být docela veliký (což by u prezentace na CD ani tak nevadilo) a může být nechutně pomalý.
Joker
Profil
czend@
Jo a ještě druhá věc, server věci jsou dostat i na CD prezentaci, viz třeba takový Server2Go ( když si trochu přihřeju polívčičku, tady píšu nějaké detaily a na konci toho článku je i jak vytvořit mobilní webové vývojové prostředí třeba na flashdisku)
czend@
Profil *
mnooo, tak ten Server2Go vypada fakt zajimave, ted uz ho sice asi nepouziju, ale na priste se treba bude hodit dik;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0