Autor Zpráva
grgo
Profil
Neviete mi poradit ako by som si mohol dat flash hru na stranku?
Tasartir
Profil
grgo
Vkládání flashe? http://www.google.cz/search?q=vkl%C3%A1d%C3%A1n%C3%AD+flashe

A nebo třeba konkrétněji:
http://latrine.dgx.cz/jak-spravne-vlozit-flash-do-stranky
Timy
Profil
<object>
grgo
Profil
Ale prosim Vas vysvetlite mi to ako to fucguje.TO si mam stiahnut flash hru a tak ju nejak spustit abo ako?
Tasartir
Profil
grgo
No samozřejmě, musíš mít .swf, a pak vložíš do stránek příslušný kód.
grgo
Profil
no ale stiahol som flash hru .exe takze musim mat este aj konventor z exe na swf?
Tasartir
Profil
grgo
Tak to jsme v ještě jednodušší situaci. <a href="hra.exe">Hra.exe, 1MB</a>
grgo
Profil
no ok diki
grgo
Profil
Akoze vobec to nechapem. Vobec mi to nejde....
Tasartir
Profil
Tak to potom máš rozbitý. Ale ne vždy když něco nejde, tak to rozbitý skutečně je. Něco taky jezdí. A hodiny dokonce jdou a při tom visej. Můžeš prosím říct co máš za problém?
grgo
Profil
Tak normalne to zrobim dam tam ten kod s tej stranky ktoru si mi napisal na zaciatku prepisem v nom veci tak aby mi sedeli na tu dru ktoru chcem pustim to na stranke a nejde mi to je len biele pozadie a nic nerobi
Tasartir
Profil
A nesnažíš se tam strčit tímhle způsobem exe, že ne?
grgo
Profil
no tak aj tak som to uz skusal.hh
grgo
Profil
A co ked mam exe subor tak sa to robi cele inac abo ako?
Tasartir
Profil
Pokud máš exe soubor, tak už jsem ti psal jak na to. (<a href="hra.exe"...) přes <object> to naštěstí nejde.
grgo
Profil
No ale co akoze vsetko tam mam napisat do toho kodu?Akoze len cisto odkaz nic ine?
Tasartir
Profil
grgo
S exe nic jiného neuděláš - pouze odkaz.
grgo
Profil
no ale tak to je onicom.Ja chcem aby mi to normalne islo aby to lusdia mohli hrat cez moj web a nie aby to stiahli abo co
A potom s kadial pozhanam flash hry .swf?
Tasartir
Profil
grgo
Exe na stránkách skutečně nespustíš, věř mi. :)
Jinak flash hry, no, nevypadá to, že bys byl schopnej je udělat sám, takže druhý nejjednodušší způsob - požádat někoho, zda bys mohl jeho hry na svých stránkách umístit. Ale nastává otázka proč to dělat. Nemáš na stránky co dát, a tak se to snažíš zaplnit cizí tvorbou?
grgo
Profil
Nie mam tam co dat to je uz len taky doplnok nemusi to tam byt ale mohlo by. A preco by som to sam nespravil?? Zatial som vsetko co som chcel spravit tak som spravil, bud mi niekot napisal ako alebo som to vkuse skusal a spravil som.
Fondil
Profil *
Všechno holt udělat nejde.
Tasartir
Profil
exe je příliš nebezpečná záležitost na to, aby to šlo jen tak vložit do webový stránky.To by jinak tvůrci škodlivého software měli hody.. Navíc tenhle formát je omezen jenom pro MS Windows. Vážně, pokud máš vyhlídnutou nějakou hru, kontaktuj autory s žádostí o použití jejich hry na svých stránkách, je to imho nejčistší a nejsnazší řešení.
kogli
Profil *
pro grgo

Nevim jak dáš .exe do .swf ale když se ti to povede máš to kód:

 <embed src="  hra  .swf" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" name="hra" width="640" height="450"></object> 


Změníš jen to co vypadá jinak.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0