Autor Zpráva
boombap
Profil *
Nevíte zdali se dají, případně jak sloučit vrstvy ve photoshopu ?

- dělám v image ready banner a potreboval by jsem do sebe ty vrstvy nejak sloučit...

Pls help.
Taps
Profil
boombap
není to v možnostech vrsty..sloučit viditelné nebo tak něco
Keilew
Profil
Layer->Flatten image (popř. Merge down nebo Merge visible, záleží, co chceš)
boombap
Profil *
nevím jestli jsem se dobře vyjádřil - připravuju tento web a potřebuju k němu udělat reklamní banner - zatím mám toto a chtěl by jsem, aby až se ten obrázek zobrazí na 100%
začal blikat, ale když vložím do animace druhý obrázek (druhá fáze bliknutí), tak z toho všeho vznikne toto, neví někdo kde dělám chybu ?

Nevím jestli se v tom mém popisu někdo vyznáte.. :D PLS HELP
boombap
Profil *
**začal blikat - myslím tím začal problikávat nápis "zvyšte si návštěvnost, zvyšte si pagerank" ;)
boombap
Profil *
**začal blikat - myslím tím začal problikávat nápis "zvyšte si návštěvnost, zvyšte si pagerank" ;)
Glad
Profil
mno problem je v tom ze si tam udelal postupny prechod, aby to jen preblikavalo tak tam dej pouze dva obrazky, jeden normalni a druhej obracene s barvama u toho textu co chces aby preblikaval.

Respektive ty do souboru narves 10 obrázků a ty se postupne prehravaji v rychlosti kterou ty si urcis. Pro tvuj pripad (jestli sem ho dobre pochopil) potrebujes obrazky jen dva.

Ve verzi CS3 se to dela uz jen ve photoshopu tam image ready vypadl. A pokud mas CS2 a níž tak Image ready.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0