Autor Zpráva
enachod
Profil
Vtipy pro Vaše www stránky zdarma - stačí do html vložit zdrojový kód:
http://www.enachod.cz/vtipy.html

Koukněte nato, pokud máte nápad jak to vylepšit , tak pište dík .L.


----
Editace Mistrem: Opraven odkaz. Díky, Timy, za upozornění.
Editace Str4wberrym: Opravit si to může sám – je registrovaný.

— Moderátor: přečti si nápovědu. Dozvíš se, že můžeš editovat své příspěvky. —
fandaa
Profil
enachod
První vtip, který čtu a hned chyba:
..... příbuzné z tátovy strany .....
enachod
Profil
:) dík
Mistr
Profil
fandaa
Mohl bych parafrázovat:
První příspěvek, který čtu, a hned chyba:
První vtip, který čtu, a hned chyba
:-)
Matty
Profil *
Mistr
Před "a" se zpravidla čárka nepíše. :-)
djlj
Profil
Matty
Neřekl bych.
vertigo4
Profil
..... příbuzné z tátovy strany .....
a jak by to podle tebe mělo být?
Railbot
Profil
fandaa
Nauč se česky ty.

djlj
Chceš snad říct, že většinou se před a čárka píše? :)
Bubák
Profil
vertigo4
Vyznačená není chyba, ale oprava.
vertigo4
Profil
Bubák
aha, no já jen, že na těch stránkách to taky tak bylo, ale to už zřejmě opravené... fandaa
tak tedy srry
enachod
Profil
Ještě jsem přidal možnosti výběru pro správný vzhled na stránce. L.
Mistr
Profil
Matty
Před "a" se zpravidla čárka nepíše. :-)
To máš pravdu. Ovšem Tebou uvedený příklad - První vtip, který čtu a hned chyba - je něco jiného. V čem? Ty používáš vloženou vedlejší větu, a sice který čtu a na tom se sheodneme, že má být oddělená čárkou. Vynechání té druhé čárky je častá chyba. Takže správně to má být ve tvaru:
První vtip, který čtu, a hned chyba
Význam dává i pokud vedlejší větu přeskočíme a budeme číst První vtip a hned chyba - i to dokazuje, že zde čárka před "a" být má!
Timy
Profil
Kdy se píše čárka před „a“.
souki
Profil
Matty
ve zkratce - před "a" se čárky píše vždy, pokud není ve významu slučovacím
enachod
Profil
Osobně jsem zde nechtěl řešit kde se píše čárka a kde ne, ale zda je to přínosem pro www stránky nebo ne. Zda je to pro někoho použitelné či nikoliv.
Případně co ještě vylepšit kromně těch čárek za a atd. :D
djlj
Profil
Railbot
Ne.

Zda je to pro někoho použitelné či nikoliv.
Možná pro přeplácané růžovoučké blogýsky.
Mistr
Profil
enachod
U variant 1 a 2 se mi nezamlouvá přechod horního vodorovného proužku do svislých sloupců.

Zda je to pro někoho použitelné či nikoliv.
Já osobně to asi nevyužiji, avšak pro někoho to třeba přínosné být může. To posoudí až čas.

Ale zpět k webu:
(1) Proč se v textu stránky umožňující vložení vtipů, objevuje věta Pokud by jste měli jakýkoliv problém s vložením horoskopu na Váš web, kontaktujte nás?
(2) Chybějící čárka: Dejte si na stránky okno, kde se zobrazuje náhodný vtip. Možná bych místo "kde" užil "v němž".
(3) Přebývající čárka: Zvýší se tak populárnost, a přinese to více návštěvníků pro vaše stránky.
(4) Proč je jednou (...) jsme pro Vás možnost (...) a o malý kousek dál zas (...) návštěvníků pro vaše stránky? Ujednoť si to.
(5) Chybějící čárka: Podmínku použití je, že nebude zdrojový kód dále upravován.
(6) Chybějící čárka i slovo a přebývající čárka: Přispět můžete také tím, že pošlete Váš oblíbený vtip na naši adresu, a ten bude vložen do seznamu vtipů.
(7) Nešla by věta Šířku (width) si můžete nastavit libovolně, šířku však doporučujeme minimálně 150. trochu přeformulovat?
(8) Doplnil bych mezeru: například Var. 1
(9) Spojení Je to jednoduché na své stránky vložte tento kód: bych rozdělil do dvou vět, a sice Je to jednoduché. Na své stránky vložte tento kód:. Místo tečky lze užít i čárku nebo středník, popřípadě dvojtečku.
enachod
Profil
Děkuji za rady . Konečně někdo kdo poradí. :D
Danburger
Profil
koukej http://vtipy.danburger.info/ udelej to spis pres ajax nebo neco nez pres iframe ;)
Danburger
Profil
(2) Chybějící čárka: Dejte si na stránky okno, kde se zobrazuje náhodný vtip. Možná bych místo "kde" užil "v němž".

ja bych ještě místo dejte dal vložte..tzn: Vložte si na své stránky okno, vněmž se zobrazí náhodný vtip.

(9) Spojení Je to jednoduché na své stránky vložte tento kód: bych rozdělil do dvou vět, a sice Je to jednoduché. Na své stránky vložte tento kód:. Místo tečky lze užít i čárku nebo středník, popřípadě dvojtečku.

já bych to napsal: Je to jednoduché. DO zdrojového kódu si stačí vložit tento kód:
enachod
Profil
:) dík R.L.
enachod
Profil
Provedl jsem aktualizaci stránek http://www.enachod.cz/vtipy.html [url=http://www.enachod.cz/vtipy.html][/url]

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0