Autor Zpráva
tchuck
Profil *
Je nějak možné udělat, aby objekt umístěný mezi značky <span ... > a </span> byl úplně dole na stránce?
Vytvářím si šablonu na stránky a nechci totiž každou stránku zvlášť měřit a nastavovat.
Jde o reklamu serveru.

Děkuji za odpověď
Railbot
Profil
span {position: absolute; bottom:0;...}

Ačkoli by jistě nebyl problém tu reklamu prostě vkládat až za všechen ostatní obsah. A bude stále dole na každé stránce. Nějak nechápu, kde je vlastně problém.
tchuck
Profil *
dík
tchuck
Profil *
no, ono se to vloží těsně nad dolní konec okna, takže když zmenším okno, přesune se to.
Spíš jsem chtěl, aby to bylo úplně dole, bez ohledu na velikost okna či délku obsahu stránky
Mistr
Profil
tchuck
Pak by ses měl mrknout na kaskádové styly, konkrétně na obtékání Float, resp. na na čekání ukončení obtékaných prvků.
FORREST
Profil *
Zdravím,

také bych rád požádal o radu. Na spodní okraj chci umístit jpg. Potřebuji, aby byl vždy navrchu, úplně na spodku a aby byl roztažený přes šířku stránky. Mělo by to být vidět vždy bez ohledu na rolování ve stránce. Za případné odpovědi děkuji.
Mistr
Profil
FORREST
Pomůžeš nejen sobě, když si pro svůj dotaz založíš nové vlákno. Například se Ti tak spíš dostane odpovědi.
Manq
Profil
FORREST
http://www.jakpsatweb.cz/css/background-attachment.html
Bubák
Profil
Manq
Potřebuji, aby byl vždy navrchu...
Pozadí je vždy jaksi dole.
FORREST
Profil *
Mistr: Omlouvám se, přišlo mi, že je to k tématu, tak jsem nechtěl tvořit další vlákno.
Mang: Děkuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0