Autor Zpráva
jarko
Profil
Ahoj, mám veľký problém!!!

Chcel som spraviť si pomôcku na hru *******! (http://*******.cz/), ale narazil som na problém! Spravil som si IFRAME, kde beží na celú plochu ******* a potom na pravo som si vyhradil malé miesto pre tlačítka s možnosťami! A teraz som narazil na problém, že som chcel načítavať dáta s *******u cez javascript a ten rámce ale FireFox ma nechce pustí do dokumentu cez javascript, neviete čo by som mal spraviť??? V IE bolo riešenie jednoduché stačilo dať stránky, medzi dôveryhodného ale vo FF nič také nevidím ....

Tak isto som skúšal načítavať ******* AJAXom, dokonca som zistil, že AJAX je slabo zabezpečený v IE, lebo mi načítal dáta s *******a a to som ani nemal medzi dôveryhodnimi stránkami! Ale vo FF mi to píše, že nie je prístup!

Chyba bude niekde v zabezpečení ale neviem kde vedeli by ste mi poradiť, aj pre OPERU by som chcel! (Možno v nej to pôjde neskúšal som)

Ďakujem vám!

---------------------------------------------
WOW, tu sa rýchlo dostavajú slova do BlackListu :) no musím to doplniť, mám stránku nejaká adresa www.nieco.sk a mám na tej stránke vnútorný rámec (IFRAME) a v ňom je úplná iná adresa www.niecoine.sk a potreboval by som aby sa hlavná stránka cez javascript dostala do dokumentu v rámci IFRAME ale nepovoľuje mi to prístup ani IE ale keď som to dal, medzi dôveryhodné tak to ide ale vo FireFoxe, nič take nevidím .... neviete o niečom?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0