Autor Zpráva
Libar
Profil *
Ahoj,

je možné spustit exe soubor z www stranek, kdyz ten soubor je na lokalnim pocitaci - na pocitaci klienty ?
djlj
Profil
Ne.
Minatory
Profil
Jde to.
Railbot
Profil
Minatory
Nejde.
Minatory
Profil
Jde: V registrech si najdeš pod hkey_local_machine > software > classes třídy k programům. Je tam známé callto, mailto atp. a tedy odkazem můžeš dělat toto <a href="teamspeak://adresa">spustit teamspeak</a> - timto spustis teamspeak s adresou, kterou napises. Take tam muzes dat ?nickname=Minatory (<a href="teamspeak://adresa?nickname=Minatory">spustit teamspeak</a>) - ze login uzivatele bude minatory. Kazdy program ma specificke parametry, ktere je treba se naucit.
DJ Miky
Profil
Pod spuštěním .exe souboru si nepředstavuju spuštění TeamSpeaku, navíc TS nemá určitě každý. Spustit libovolný .exe soubor ze vzdálených stránek nejde, na lokální stránce a IE 6 to jde.
Minatory
Profil
Jde to i u libovolného jen si musíš pro takový soubor nastavit klíče v registrech. Což můžeš udělat třeba posláním klíčů s příponou .reg po jehož spuštění se všechny klíče přidají automaticky.
quinux
Profil
Minatory
Tyhlety tvé nápady, každý kvalitní antivir zcela jistě odstřelí.
Minatory
Profil
Mno na Gameparku to zjevně řeší přes klienta. Takže pokud bude Libar chtít, může si udělat klienta, s jehož instalací se nahrají i klíče do registrů a klienta budeš pouštět přes odkaz a ostatní programy přes toho klienta, ale to už nemá s webem téměř nic společého. Já se jen snažím najít nějaké řešní. Neříkám, že dokonalé. :)
Rodrigo
Profil
Minatory, ale myslím, že tohle bude možné i se všemi zásahy do registru (pomocí JScriptu/VBScriptu) jen pouze pro IE, FF a Opera si tohle drží daleko od sebe.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0