Autor Zpráva
Mufna
Profil
Zdravím všechny .... možná Vám to přijde jako zbytečnost, ale chtěl bych rozchodit rozbalovací horizontální menu taky v starý Mozille 0.9. Jede mi v Opeře 9.02, IE 6 (s použitím behavior a htc) i Firefoxu 2.0+. Nezkoušel jsem v IE 7 (neb mám Win 98). Předpokládám, že to pojede i v IE 5, 5.5, Opeře 7+ a starších verzích Firefoxu ....... jen ta Mozilla :-(

Mám to pro testovací účely na
testovací menu

(je tam i odkaz na htc soubor)

Jinak jsem viděl funkční menu pro Mozillu na

demo menu v Mozille

ale nevím, co z toho celýho zdrojáku potřebuju ...... a předělávat to komplet znova podle toho příkladu se mi moc nechce a asi bych tam i nechal hodně zbytečností. Je v něm taky několik fcí javascriptu, možná by mi pomohla nějaká fce ke stávajícímu menu. Ale jaká ???
Str4wberry
Profil
Příspěvek si můžeš změnit; hodit se Ti bude i nápověda k BBCode.
Mufna
Profil
Str4wberry

Díky.
Joker
Profil
Mufna
Pod IE7 to chodí výborně, ale nerozbaluje... což je u rozbalovacího menu docela podstatná závada ;)
Mufna
Profil
Joker
Díky za upozornění o IE 7 (myslím, že mi pak pomůže nějaký podmíněný komentář, zatím ho mám udělaný tak, aby platil pro IE5+, když ho předělám tak, aby vynechal IE7, tak to snad chodit bude - ale to budu pak muset vyzkoušet ) ...... ale teď bych fakt potřeboval udělat něco s tou Mozillou ....

BTW, můžu poprosit, zda se můžete mrknout i na to

demo menu v Mozille - jestli chodí v IE 7 ? Budu vděčný ...... kdyby mi nakonec nikdo neporadil, co konkrétně musím upravit ve svém stávajícím menu, tak se budu nakonec muset pokusit tím zdrojákem prokousat .....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0