Autor Zpráva
Qert
Profil *
Zdravím, nevíte náhodou jak obejít ban ?
Rodrigo
Profil
Proč bychom ti měli radit?
Rodrigo
Profil
Jinak taková malá rada třeba změna IP ... proxy?
Qert
Profil *
Proč byste mi měli radit : protože jsem byl zabanovanej nesprávně a oni řekli že ne. Nestává se to často, ale je to tak.

Proxy to jsem už slyšel, ale já se díval a nějakej návod k tomu neni, na tohle jsem docela lama, nemohli byste mi to pls nějak vysvětlit ??
Rodrigo
Profil
Tudma by jsi se tam mohl dostat : http://anonymizer.mojeip.cz/
Pro vysvětlení pojmu Proxy jdi zde : http://cs.wikipedia.org/wiki/Proxy_server
Manq
Profil
protože jsem byl zabanovanej nesprávně
To říká každý.

nevíte náhodou jak obejít ban ?
Náhodou spíš nevíme, jak je na té dané stránce BAN řešen.
Qert
Profil *
nějak to moc nefunguje : URL Error (111): An error has occured while trying to browse through the proxy.
Failed to connect to the specified host. Possible problems are that the server was not found, the connection timed out, or the connection refused by the host. Try connecting again and check if the address is correct.
Rodrigo
Profil
tak zkus najít na webu jiný napiš do googlu hesla : web Anonymizér a další :-)
Qert
Profil *
Náhodou spíš nevíme, jak je na té dané stránce BAN řešen.

No, gamepark snad znáš ne ? Banuje se tam pomocí tvojí ip adresy, ikdyž to ti asi stačit nebude co ?
Rodrigo
Profil
Ale pořád nám není jasné jak si k tomu banu přišel.
Manq
Profil
No, gamepark snad znáš ne ?
To bude něco s hrami? Nevím, hry nehraji.

Banuje se tam pomocí tvojí ip adresy,
Jeminkote! Pomocí mojí doufám ne :o).

ikdyž to ti asi stačit nebude co ?
Mně to stačí. Víc vědět nepotřebuji.
Qert
Profil *
Já vám to řeknu : Žádný blbý cheatování, jedno pako napsalo ať napíšu do konzole takovou kravinu. Já si to zapsal na papír, chvíli pařil, pak přišel admin (já o tom nevěděl), začal natáčet, já tu blbost napsal do konzole a ono to shodilo server ---> ban na rok :-(
Railbot
Profil
Qert
Sice je mi divné, že nějaký příkaz od klienta do konzole může shodit server, ale budiž. Každopádně předpoklad byl správný a je to jen tvá blbost a ban zasloužený.
pEeLL
Profil
a co zes to hral?
Qert
Profil *
příkaz od klienta do konzole může shodit server
Ale ne, přímo ve hře to napíšeš do konzole, cod 2 znáš ne ?
Nox
Profil
Žádný blbý cheatování,
a ono to shodilo server
Těžko říct jestli je cheatování horší...to ses ani nezeptal k čemu ten příkaz je?
Ale jinak souhlas s Railbotem
djlj
Profil
No, gamepark snad znáš ne ?
Ne.

cod 2 znáš ne ?
Ne.

Zkus jim popravdě vysvětlit, jak se to stalo, třeba budeš mít štěstí. Pokud ne, máš asi smůlu, veřejné anonymní proxy servery bývají velmi pomalé.
Qert
Profil *
nascriptuješ si jednu zbraň, server to nepobere a spadne (když začne nový kolo, hodinky jak ohlašujou nový kolo se zastavěj na 0 a pak už nic)
Railbot
Profil
Qert
Znám CoD2, hrával jsem. Vem si k srdci radu djlj a zkus jim vše popravdě vysvětlit. Hlavně slušně. Ještě nikdy se mi nestalo, že by se nedalo za podobných situací s admini u čehokoli rozumně domluvit. Omluva a přiznání pomáhá. Jen jestli už není pozdě, když jsi jim asi nabulíkoval něco jiného.
Qert
Profil *
já jsem jim nic neříkal, spíš mě zarazil ten ban na celej rok, myslel jsem, že když to obejdu, můžu zase hrát, nemůžu za to, že jsem důvěřivej a tu kravinu jsem tam psal........
Pavliq
Profil
Ban na gameparku se dá obechcat pouze koupí nového HDD jsem slyšel, IP a takové srance Ti nepomůžou, já měl 3 měsíce :) Jinak jen tak z prdele Ti rok nedaj. Jestli máš WH, jsi lama, jeslti máš AIMBOT jsi stupidní :) jednoduše :) patří Ti to :) hoj
djlj
Profil
Ban na gameparku se dá obechcat pouze koupí nového HDD jsem slyšel
Tak to byla pohádka pro dnešní večer, a teď už, děti, dobrou noc.
souki
Profil
Pavliq
vidíš... ted is mi připomněl, že jsem dneska ještě nečetl lamera
Měsíček
Profil
Pavliq: :-))))))))
Joker
Profil
Qert
protože jsem byl zabanovanej nesprávně a oni řekli že ne.
Nojo, ale vězení jsou plný lidí, co říkaj že to neudělali a soud řekl že jo :)

Pavliq
Ban na gameparku se dá obechcat pouze koupí nového HDD
LOL
Bubák
Profil
Ban na gameparku se dá obechcat pouze koupí nového HDD
Vy to špatně chápete. Někde vás odbanují za flašku, jinde za HDD.
DoubleThink
Profil *
Ban na gameparku se dá obechcat pouze koupí nového HDD jsem slyšel
Tak to byla pohádka pro dnešní večer, a teď už, děti, dobrou noc.

Není to pohádka. S několika lidmi z GP se znám, klient kterého je třeba použít pro připojování do her generuje identifikátory na základě hardwarových seriových čísel - a to ne jen disku. Stejný systém používal i GameZone.
Qert
Profil *
Nojo, ale vězení jsou plný lidí, co říkaj že to neudělali a soud řekl že jo :)

Jsou tam dva rozdíly, 1. já nezapírám to co jsem udělal, 2. řekl bych, že by to měl bejt ban na 2 tejdny a ne na rok, českej soud by ti dal podmínku a žalobce by byl rád...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0