Autor Zpráva
nevinjaksevolam
Profil *
ahoj. nevite nekdo, jak odstranit(skryt) listu na IC.CZ ???

dik
Rodrigo
Profil
víme, ale s tím jdi do háje.
Nox
Profil
Buď rád, že to máš zadarmo
nevinjaksevolam
Profil *
rodrigo: pls... ako?
Str4wberry
Profil
Odpovídám nevinjaksevolam:
Nebude Ti potom vadit, když Ti zruší účet?
nevinjaksevolam
Profil *
ani ne...
NetHill
Profil
Překrýt DIVem?

Stejně tě brzo zruší :-)
nevinjaksevolam
Profil *
ne... to nefunguje
Nox
Profil
nevinjaksevolam
Spíš to děláš blbě
Matty
Profil
DIVem to vážně nejde. Jednou se mi to povedlo. Musíš si najít flash a ten je pořád nahoře, takže ho žádná lišta nepřekrejvá.
Bubák
Profil
DIVem to vážně nejde.
Ale jde, stačí umět, jak ho dostat nad lištu.
Mastodont
Profil
nevinjaksevolam
Pokud jsi takový žebrák, že nemáš ani 10 korun měsíčně na placený hosting bez reklam, tak si nestěžuj a nepodváděj.
nevinjaksevolam
Profil *
Mastodont
Pokud jsi takový žebrák, že nemáš ani 10 korun měsíčně na placený hosting bez reklam, tak si nestěžuj a nepodváděj.

tak to si prehnal...



Matty

uz som na to prisiel lepsie: position:absolute;top:0;left:0;z-index:16 (a viac...)
Joker
Profil
nevinjaksevolam
Pokud jsi takový žebrák, že nemáš ani 10 korun měsíčně na placený hosting bez reklam, tak si nestěžuj a nepodváděj.

tak to si prehnal...

To je tak: například já mám web na WebZdarma ...a na něm reklamu podle pravidel. Ne že bych jí nedokázal odstranit (zneviditelnit reklamu na WZ nebo IC.cz je triviální věc, kterou dokáže každý, kdo se v tvorbě webu alespoň trochu vyzná), ale pro mě je to prostě ubohé a nedůstojné. Asi podobně, jako třeba krást čokoládu v obchodě.

A pokud se někdo jako ubožák chová, těžko se může divit, že s ním tak jednají i ostatní.
Annonymik
Profil *
Myslím že stačí posunout pozici body o pár pixelů do mínusu, ale nejsem si jist ..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0