Autor Zpráva
soul_draco
Profil *
Zdravím,
nemáte někdo tip na nějaký jednoduchý editor grafiky pro web ? Myslím tlačítka, rámečky atd ?

Něco jednoduchého, třeba s nějakou databází ikonek atd.

Děkuji
luboš
Profil *
mozna Xara, ale lepsi mas stahnout si Gimp a chvili si v tom hrat a neco vytvoris =)
soul_draco
Profil *
Mám photoshop, ale je to docela složitý a nechce se mi v tom učit jen proto, abych si udělal pár tlačítek... Hledám něco, kde se prostě vloží tlačítko, nastaví se mu barva, případně vybere nějakej vzhled z databanky a to je vše.
Nox
Profil
soul_draco
Lenost, to je metla ;-)
Měsíček
Profil
Photoshop a složitý? Na tlačítka je naprosto primitivní kdyby jsi dělal kouzla s fotkama tak neřeknu, ale tlačítka to je otázka 2 minut.
Petr Tichý
Profil
Měsíček
Pokud s ním zatím neumíš, je to opravdu složitý balast.

soul_draco
Na druhou stranu by taková tlačítka byla ohraná a fádní. Dej Gimpu 2 dny.
boombap
Profil *
soul_draco
Opravdu se vyplatí naučit základy Ps nebo Gimpu....
Fondil
Profil
Xara webstyle myslím postačí
Tomkinss
Profil
Myslím že ak vieš vo photoshope tak je to dobre zíde sa ti to aj ked robíš nejaké drobnosti.
Joker
Profil
Já bych doporučil GIMP. Některým lidem ale přijde složitý a uživatelsky nepřátelský (zrovna mně ale ne).
Photoshop je pro amatéra zbytečnost, navíc stojí 20 tisíc, nebo je to jen shareware na 30 dní.
Měsíček
Profil
5 tisíce nebo něják tak pro studenty :D
shaggy
Profil
1690Sk/1245Kč pre študentov (samotný photoshop, aby som bol presný).
A GIMP je veľmi dobrá alternatíva, prípadne ešte PaintShopPro (pôvodne od JASC, teraz od Corelu).
Joker
Profil
Měsíček
5 tisíce nebo něják tak pro studenty :D
Tak není každý student, ale i tak to oproti 0,- u GIMPu při pro amatéra podobné funkčnosti je pořád dost ;-)
Dedleg
Profil
Revelation Natral Art (RNA) - vynikajuci editok - dokaze aj robit animovane gifi
Looser
Profil *
Pochybuju ze tu má nekdo originální photoshop a né stažený přes warez :-)
Joker
Profil
Looser
Pochybuju ze tu má nekdo originální photoshop a né stažený přes warez :-)
Zas tak jistý bych si nebyl, někteří se tu určitě grafikou živí a Photoshop by mít mohli.

Já osobně mám originální GIMP :-)
Každopádně pokud existuje kvalitní open-source/freeware alternativa, vždycky u mě bude mít přednost před pirátěním placených programů.
shaggy
Profil
Ja mám originál... a vravím, používal som aj GIMP a nevidím dôvod, prečo by mal byť zložitý, v dosť veľa veciach je podobný Photoshopu - oba sú zložité programy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0