Autor Zpráva
josefx26x
Profil
zdravim vsechny,potrebuji poradit s textem,ma ho v textovem formatu ve wordu,nebo openofficeorg a potrebuji ho dostat do frontpage,jde o to,ze kdyz ten text oznacim a zkopiruji,tak se mi vse rozhazi,ikdyz dam ve wordu ulozit jako html,tak se mi ten text neulozi,tak jak je napsan,jde konkretne o cenik,kde vlevo mam nazvy a vedle toho vpravo ceny,ty ceny se smrsknou k tem nazvum a je to dost neprehledne,nenasel jsem zatim zadny editor,ktery by ten text dokazal ulozit v html,tak jak ho mam napsany


----
Editace Mistrem: Úprava titulku.
howno
Profil *
http://www.google.ie/search?hl=en&q=doc+to+html&btnG=Search&meta=

okrem toho, ked uz to vo worde ulozis ako html, tak si to mozes otvorit vo frontpage a to formatovanie upravit.
Bubák
Profil
jde konkretne o cenik
Nevím, jak máš ceník udělaný, ale to jsou tabulková data. Pokud ano, tak tuhle tabulku, mám na mysli hlavně sloupce, ve Frontpage naformátuj.

Je velmi pravděpodobné, že ceník nemáš uložený jako tabulku a že problém dělají tabelátory, v HTML totiž není nic, co by fungovalo jako tabelátory (word to "zachraňuje" tvrdými mezerami), doporučuji převézt na tabulku. OOo writer to umí a předpokládám, že MS Word taky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0