Autor Zpráva
JerryCB
Profil *
Zdravím,

Mám problém s tím, že pokud ve formuláři chci aby se mi po stisknutí tlačítka Submit nová stránka otevřela v novém okně, tak namísto toho se v novém okně zobrazí původní stránka, a v původním okně nová stránka.

Udávám příklad html kódu který do formuláře zadávám:

<form name="abc" target="_blank">
<input type="text" name="xyz">
<input type="submit" onclick="window.location.href='http://www.něco.cz/' + document.abc.xyz.value + '.htm' ">
</form>

Předem děkuji za pomoc. S pozdravem JerryCB
Měsíček
využíj atributu action="" nebo využij Javascriptu myslím, že něco podobného uváděl Yuhů za příklad . na JPW v sekci javascript- příklady.
JerryCB
Profil *
Jsem začátečník, a nevím jak mám atribut action v tomto případě použít.
Měsíček
http://www.jakpsatweb.cz/html/formulare.html#form pro naštudování .. jinak není to ta nejlepší možnost pro vyřešení tohoto problému, lepší je použít javascript.
JerryCB
Profil *
V javascriptu jsem našel pouze otevírání nového okna příkazem window.open, ale já mám adresu okna které chci otevřít proměnnou, a o této možnosti jsem tam nenašel ani zmínku.
Mistr
JerryCB
Ze skriptu lze odhadnou, že jím asi otevíráš nějakou tajnou stránku. Tak proč vymýšlet již dávno objevené? Na internetu jsou podobných skriptů spousty.

Trochu jsem jeden poupravil a měl by, myslím, splňovat Tvé požadavky:
<script language="JavaScript">
<!---
function odesliHeslo() {
var location;
var Heslo;
Heslo=this.document.Heslo.vlozHeslo.value
location=Heslo + ".html"
goTo(location);
}

function goTo(location){
window.open(document.location.href = location, "okenko", "width=400,height=500");
window.location.href=document.location.href;
}

// -->
</script>

<form name="Heslo">
<input type="Password" name="vlozHeslo" size="17">
<input type="Button" value="Odeslat heslo" onclick="odesliHeslo(this.form);">
</form>

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0