Autor Zpráva
Gordon
Profil *
Ahoj,
mám takovej menší problém a půjdu orvnou k věci. Potřebuju na svých webovkách udělat něco jako na stránkách www.deviantart.com kdo tam občas chodí tak snad přesně pochopí co potřebuju. Jde o to, že na jejich stránkách se občas objeví reklama a je pořád na adrese www.deviantart.com pak manuálně kliknu na "pokračovat" a dostanu se na klasický obsah devianartu ... Já potřebuju, aby se na mém webu když uživatel napíše www.nazev.com objevila prvne reklama a pak kdyz klikne na pokracovat dostane se na obsah stranky. Ale oboje by melo byt na www.nazev.com, slo by udelat ze reklama se zobrazi na "www.nazev.com" a samotny obsah treba na "www.nazev.com/obsah" ale to nechci ... šlo by to udělat přes htaccess?
peta
Profil
Gordon
jakpsatweb - javascript - priklady - skryvane nadpisy
jakpsatweb - css - position
Gordon
Profil *
Jeste jednou => najizdim na stranku "www.neco.cz" misto aby se mi hned zobrazil obsah webu se zobrazi napr. REKLAMA nic jinyho, pak pomoci tlacitka "pokracovat" prejdu na obsah webu! Ale porad sem na adrese "www.neco.cz" s reklamou aji s obsahem, adresa by mela byt stejna a NE napr. "www.neco.cz/reklama" a nebo "www.neco.cz/obsah" ... dost pochybuju ze kaskady tady k necemu budou ...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0