Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Dobrý den, chci se zeptat, jestli nekdo nevite jak se instaluje Webalizer nebo AW Stats.
Googlil jsem, ale nic jsem nenasel, mam nakopirovany webalizer na ftp, ale nikde tam nevidim index.php nebo install.php ci nejakou jinou instalacku, cetl jsem readme, ale je to v angictine a navic ne zrovna v "citelne" forme.
Nevim ani jestli se ta statistika spojuje s DB, drive mi instaloval AW Stats webhoster, ale diky jeho "neschopnosti" bych si to chtel udelat sam.
Nevite nejakou radu, jak to vubec nainstalovat? Mam to hozene na subdomene pokud se chce nekdo mrknout. (Webalizer)
amater123
Profil *
Nevyznam se v tom, ale tusim, ze to bylo tak, ze dopises nejaky info do konfigurace apache a taky potrebujes aby ti tam jel perl.

Toto jsou nepotvrzene informace!!! Neber to jako fakt!
Mike8748
Profil
Ghosting
faktem je ze pro instalaci musis mit pristup k serveru na urovni administratora.
jakozto uzivatel webhostingu to sam nerozchodis
MichalekII
Profil
Jak píše Mike8748 a potom nám musíš také říct o jaký systém se jedná a v případě linuxu i jakou distribuci se jedná. Proto že když ti poradím příkaz aptitude install webalizer tak ti bude fungovat jen a puze v té určité distribuci
Ghosting
Profil
je to Linux Apache/2.2.3 (Debian) PHP/5.2.0-8+etch7 mod_ssl/2.2.3 OpenSSL/0.9.8c
joejoe
Profil *
Zrejme nejsi admin serveru, takze s tim asi nic moc neudelas. Pokud bys mel prava spoustet soubory, tak na server nakopirujes binarky pro danou platformu a danou distribuci, upravis konfiguraky, nastavis spousteni v cronu nebo primo spustis a divas se na statistiky.

Kdybys byl admin, tak napises "apt-get install webalizer" potom v "/etc/webalizer.conf" upravis nastaveni a divas se na statistiky.

Mozna pro tebe bude daleko jednodussi pouzit toplist nebo google analytics nebo nejakou online sluzbu..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0