Autor Zpráva
NaDr
Profil
Dobrý den, neví někdo jestli jde a jestli jo tak jak udělat to že když chci hudbu dát na web a aby hrála na všech stránkách webu aniž by se na každý stránce sputila od znova.

Předem děkuji.
Měsíček
Profil
IMHO nejde (možná rámy), ale Hudba na stránkách je hnus raději ani o tom nepřemýšlej.
Školník
Profil
imho flash?
Nox
Profil
Asi bych taky byl pro ty rámy, jinak to asi nepůjde
Obecně to není moc dobrý, ale pokud ta hudba bude třeba v základu vypnutá, nebo půjde
o hodně jemnou a tichou hudbu, tak si myslim, že to jde přežít
Filo
Profil
nove miniaturni okno?
NaDr
Profil
Mě se líbí ta hudba a myslim že se i hodí.

http://www.mafia-extrem.wz.cz/04 - Rob D - Clubbed To Death (kurayamino mix).mp3
roberta
Profil
NaDr
hudbu na stránky je možné pridať. aby ti hrala v každej podstránke tvojho webu bez prerušenia, tak layout webu musíš mať v rámoch, kde napr. v jednom ráme bude meniaci sa obsah a v druhom bude tá hudba.

ale zamysli sa, že surfuješ po internete, máš pri tom spustenú vlastnú hudbu, klikneš na stránku, kde sa ti spustí nejaká pesnička. čo urobíš? zavrieš tú stránku.
a takto to dopadne aj v prípade tvojej stránky. zbytočne budeš prichádzať o návštevníkov.
keď už urob to tak, aby si používateľ vybral, či si tú hudbu spustí. to znamená, aby sa nespúšťala automaticky...
Anty
Profil *
Prosím, poraďte mi jakto, že mi hudba hraje na pozadí webu, ale jen v exploreru.
Mám tam takovýto kód: <bgsound src="hudba1.mp3" loop="-1">
NaDr
Profil
Jeto asi tím že tam máš odkaz na hudbu kterou máš v compu, musíš dát odkaz na hudbu na netu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0