Autor Zpráva
snowed
Profil *
Viem spravit serioznu stranku ale neviem ako spravit nejaku texturu . Cez aky program , a ked mate nejaku prirucku prosim o link .

Lebo stranka bez textury ani velmi nen strankou.
Nox
Profil
Co myslíš texturou?
Lebo stranka bez textury ani velmi nen strankou.
zajímavý názor... navíc pokud vím, tak textura se používá především ve
smyslu povrchu 3d modelu

Tak nejlíp v Adobe Photoshop, když není, tak třeba GIMP
Nebo Illustrator.... jsou určitě i další
Str4wberry
Profil
Odpovídám snowed:
Ano. Máme link — např.: http://www.stripemania.com/.
Joker
Profil
snowed
Lebo stranka bez textury ani velmi nen strankou.
Že by? Znám kupy stránek, kde textury nejsou, a nevadí jim to :)

GIMP má nějaké textury zabudované, nebo se dají i nějaké zdarma najít na webu.
snowed
Profil *
ale asi ste ma velmi nepochopili ,chcem nejaky web ktory rozobera podbne tematiku o texturach ako ich tvorit napr ako ,,jak psat web,, alebo http://flash.jakpsatweb.cz/
snowed
Profil *
kk a zabudnite na to ,, snowed
Lebo stranka bez textury ani velmi nen strankou. ,, viem ale taku co ja chcem spravit musi tam byt . a moje vyjadrovanie neni bohate ;)
snowed
Profil *
asi spravny viraz pre cecha je webovagrafika ale anglicky ma chapu aj textur
Mistr
Profil
snowed
asi ste ma velmi nepochopili
Já myslím, že Tě kolegové pochopili. Byť jen částečně. V úvodním příspěvku krom jiného píšeš (...) ako spravit nejaku texturu . Cez aky program. A těch programů Ti tady řadu nabídli. Uvedu například Adobe Photoshop nebo GIMP.

A podle Tebou zvoleného programu je pak snazší hledat návody na webu. Nalezneš specializované návody jak pro Adobe Photoshop, tak pro GIMP či pro další programy.
Joker
Profil
snowed
asi spravny viraz pre cecha je webovagrafika ale anglicky ma chapu aj textur
No, to je docela rozdíl v češtině i v angličtině, co já vím.
Textura je řekněme vzhled povrchu nějakého materiálu ("g define:texture" mi vyhodilo "the feel of a surface or a fabric"), na webu potom obrázek, navozující pocit určitého materiálu, například textura žuly, dřeva,...
Webová grafika je daleko širší pojem, dokonce se ani netýká jen obrázků (například tvorbu barevného schématu webu bych taky dal pod webovou grafiku).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0