Autor Zpráva
aimod
Profil *
Hojte všici..zase se snažim jaksi něco programovat a zase opět mám problémi...OMG....už bych ten jazyk bacilll...spíše ten Internet Exploer...hrozná to věc...
Programuju takhle stránku....a docela si vzpomenu na to že bych měl tu stránku taky skusit v IE a ne jen v FF....tak "doufám" že mi to tam nádhreně pojede....
první dojem asi jen .:.no co tka to má trošku jinej vzhled než ve FF i tak je to dobrý...ale pak zjištuji jaksi horší překvápko a to je JS...a to at jiz delám cokoliv ..jako přepsání JS ..nebo vypnutí stylů ...nebo co já vím všechno co sem skoušel...prostě ten sráč JS nechce fungovat v tom IE:.......prostě sem totálně DGENEROVANEJ....uz me to sere...vypnul sem styly..nic ...odkaz který má měnit obrázek pomocí JS v tabulce prostě nechce fajčit ...a nechce fajčit ...a třeba jinde fajčí ale uplne na stejný bázi to jede...OMG ...poseru se ....ted me napadlo kódování(doctype) jestli to nesere..ale pochybuju ....a tímto PROSÍM ABY MĚ, DEGERENOVANÉMU ČLOVĚKU Z PROBLEMATIKY TOHOTO OBORU, OSTATNÍ MNOHEM SKUŠENĚJŠÍ PROGRAMÁTOŘI,STYLLEŘI,DESIGNEŘI,ŠABLONEŘI :-) A CO JÁ VIM CO DÁL POMOHLI VYŘEŠIT TENTO NEJSPÍŠ TRIVIÁLNÍ PROBLÉM....

to jest ono : www.djaimod.ic.cz/article.php

PS:jinak všem děkuji popřípadně dopředu...a ještě jeden dotaz...co s tim mám udělat aby to bylo dopře designově zasazené do tabulky u IE(text) jako ve FF...děkuji
Nox
Profil
tohle nedělej přej javascript, ale přes CSS, kde tomu <a>
dej třídu a pak pomocí tohoto

a.nějaká_třída{ display: block; }
a.nějaká_třída:hover{ background: url(pcs/jakysi_trojuhelnik.gif) no-repeat left center; }
aimod
Profil *
tu je jakýsi problém, že ten obrázek se musí načítat až když na něj najedu...
Nox
Profil
a.nějaká_třída:hover{ background: url(pcs/jakysi_trojuhelnik.gif) no-repeat left center; }
aimod
Profil *
no tak skusim to celkově to možná bude lepčí řešení ..alespon budu mít obsáhlejší CSS...ale je tu další problém s tim obsahem...ja kje divně centrovaný
peta
Profil
css.internal.cz

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0